Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leküzdeni a borderl...

Hogy lehet leküzdeni a borderline személyiségzavart?

Figyelt kérdés
Már két éve kezelnek borderline személyiségzavar, bipoláris zavar és schizoaffektív zavar nevű diagnózisokkal. Hetek óta küzdök, kapaszkodokegy normális életbe amit élni lehet. rettegek, félek, hogy a gyógyszerektől elhízok, viszont mindig nagyon várom a reggelt, hogy egy forró fincsi zabos kakaót megigyak és utána végtelen ürességet érzek.. közben meg az elhízástól rettegek, de éhes is vagyok, viszont enni nem merek többet. reggelente futni szoktam. minden étkezés után életunt ürességet érzek, néha hányni szoktam szándékosan, nehogy bennem maradjon az étel.. szörnyű így élni, néha koplalok egy napig, utána összeesek, eszek kicsit sokat és megint bűntudat és üresség.. hogy lehet ezt leküzdeni? mi lesz velem? : ((
2014. okt. 4. 21:03
 1/1 anonim válasza:
0%
dolgozz ésvagy sportolj
2014. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!