Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon felek! Adjatok letszive...

Nagyon felek! Adjatok letszives tanacsot mi lehet velem?

Figyelt kérdés
A promblemam azzal kezdodott hogy rosszul lettem parszor majdnem elajultam es gyors sziveresem volt elotte. Nagyon rosszul voltam. Egy darabig nem is erdekelt a dolog addig amig az interneten olvasgatas utan azt olvastam hogy szivbetegsegre utalo jel. Nagyon kozeli hozzatartozom elegge fiatalon halt meg szivbetegsegbe.... Kivizsgaltak nagyabol de en meg mindig felek ettol is. Es jott a halalfelelem retegtem napokig szinte az agybol se mertem fel alni nehogy valami bajom legyen alandoan az ugyeletett jartam. Nehez legzesem volt/van neha stb. ES MOST KOVETKEZETT a masik felelmem. Megtalaltam a rokonom papirjait kicsit kutakodtam es pszichoaffektív psychosis volt egy papirjara irva. Skrizofenia gondolom de nem ertem hogy lehetett neki a csaladba senki nem tudott rola en talaltam meg a papirt nemreg rolla soha nem vettem semmi szokatlant eszre rajta nem volt korhazba se ilyenel..... Utanna olvastam a tuneteknek es most retenetesen felek nehogy az legyen a bajom. Az idegondozoba szorongast alapitottam meg kaptam frontint. Retegek nehogy bantsak valakit pedig meg a legynek se tudnak artani meg is vetem az olyan embereket akik meg csak egy vitabol ossze verekednek bantjak egymast stb. Elozo este arra keltem hogy ilyen fura izu volt a szam mint valami romlott etel igaz hogy ettem egy nagy nyuszi csokit lefekves elott es az a gagyibb utoizes volt. De rogton megilyedtem mert olvastam az iz halucinaciot. Utanna ereztem hogy mar a sav is remelem csak az volt. De nagyon felek. Es egyszer volt hogy fura szagot ereztem akkor melletem volt a hamu talca lehet azt de nem tudom ezek azota voltak hogy megtalaltam azt a hulye papirt. Bebeszelem magamnak??? Nem eleg hogy feltem a szivem most meg ettol is felek adjatok tanacsot ugye nem lehet az? 24eves vagyok. Soha nem feltem ilyen dolgoktol csak miota a rosszulet miatt olvasgatam a neten stb. Koszi aki olvassa es ir valami hasznosat. :(((
2015. márc. 26. 23:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolso igen gondoltam en is erre. Mert en semmi ilyesmit nem vettem rajta soha eszre es a csalad se. Csak arrol tudtam hogy panikbeteg felt a tomegbe buszon stb. Rosszul volt nagyon sokszor meg arra emlekszem de igy utolag rajotem ez azert volt mert a szervezete mar akkor jeleztem hogy rossz a szive csak hat sajnos nem vizsgaltak ki rendesen vagy nem tudom. 30valahany evesen halt meg en akkor voltam 10eves azert is irtam hogy nem mindenre emlekszem. Arra gondoltam meg hogy lehet azert mondhatott valamit az orvosanak hogy leszazalekoljak mert apukam mondta hogy kerte hogy le szazalekoljak es nem tettek meg amugy apukam is csak arrol tudott hogy panikbeteg. Amugy anyukamrol van szo. Es apu biztos tudna ha volt valami as vele mert 14eves koruk ota eggyutt voltak. Mindenkinek koszi a valaszokat.
2015. márc. 27. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!