Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon felek! Adjatok letszive...

Nagyon felek! Adjatok letszives tanacsot mi lehet velem?

Figyelt kérdés
A promblemam azzal kezdodott hogy rosszul lettem parszor majdnem elajultam es gyors sziveresem volt elotte. Nagyon rosszul voltam. Egy darabig nem is erdekelt a dolog addig amig az interneten olvasgatas utan azt olvastam hogy szivbetegsegre utalo jel. Nagyon kozeli hozzatartozom elegge fiatalon halt meg szivbetegsegbe.... Kivizsgaltak nagyabol de en meg mindig felek ettol is. Es jott a halalfelelem retegtem napokig szinte az agybol se mertem fel alni nehogy valami bajom legyen alandoan az ugyeletett jartam. Nehez legzesem volt/van neha stb. ES MOST KOVETKEZETT a masik felelmem. Megtalaltam a rokonom papirjait kicsit kutakodtam es pszichoaffektív psychosis volt egy papirjara irva. Skrizofenia gondolom de nem ertem hogy lehetett neki a csaladba senki nem tudott rola en talaltam meg a papirt nemreg rolla soha nem vettem semmi szokatlant eszre rajta nem volt korhazba se ilyenel..... Utanna olvastam a tuneteknek es most retenetesen felek nehogy az legyen a bajom. Az idegondozoba szorongast alapitottam meg kaptam frontint. Retegek nehogy bantsak valakit pedig meg a legynek se tudnak artani meg is vetem az olyan embereket akik meg csak egy vitabol ossze verekednek bantjak egymast stb. Elozo este arra keltem hogy ilyen fura izu volt a szam mint valami romlott etel igaz hogy ettem egy nagy nyuszi csokit lefekves elott es az a gagyibb utoizes volt. De rogton megilyedtem mert olvastam az iz halucinaciot. Utanna ereztem hogy mar a sav is remelem csak az volt. De nagyon felek. Es egyszer volt hogy fura szagot ereztem akkor melletem volt a hamu talca lehet azt de nem tudom ezek azota voltak hogy megtalaltam azt a hulye papirt. Bebeszelem magamnak??? Nem eleg hogy feltem a szivem most meg ettol is felek adjatok tanacsot ugye nem lehet az? 24eves vagyok. Soha nem feltem ilyen dolgoktol csak miota a rosszulet miatt olvasgatam a neten stb. Koszi aki olvassa es ir valami hasznosat. :(((
2015. márc. 26. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Életem, az égvilágon semmi bajod nincsen!

A problémád egy egyszerű pánikrohammal indult, nekem ilyenhez kb. hetente van szerencsém, a szívednek semmi baja.

A többit tökéletesen bebeszéled magadnak, további rohamokat és súlyos szorongási tüneteket idézve elő.

Bántani senkit nem fogsz, egyedül magadat, egy idő után tényleg rámehet a szervezetedre.

Frontint csak azért kaptál, hogy lehiggadj kicsit, de úgy tűnik kb. semmire nem elég.

2015. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak bebeszéled magadnak a betegséget. Tanulj meg meditálni. A meditáció lenyugtat, pihentet és lelki erőt ad. Csináld végig ezt a 30 perces meditációt minden nap legalább egyszer, de most feltétlen elalvás előtt: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs
2015. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bebeszéled magadnak. A rosszulléteid valószínűleg pánikrohamok voltak, a szorongás belejátszhatott ebbe. A savtúltengést simán okozhatta a lefekvés előtt evett nagy adag csoki, a hamutartó pedig büdös. A Frontin jó a szorongásra és a pánikrohamokra, szedd előírás szerint. Járj kontrollra az ideggondozóba, mondd el a félelmeidet és ha kell, kérj pszichoterápiát.

Nem fogsz senkit bántani.

2015. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy ennyien irtatok. Ez most nagyon jol esett :) Kicsit most megnyugtatatok. Probaltam mar mindent de egyszeruen nem tudok nyugodtan elni nem mennek ki ezek a dolgok a felyembol. C vitamint szedek vitaminokat stb probalok egezsegesen elni. De amikor elfog egy rossz erzes vagy rosszul vagyok szedulok stb. Akkor mindig ugyan az nap mint nap. Es gondolom a szorongas miatt is mostanaba sokszor beteg vagyok megfazas felfazas torokfalyas egyik betegsegbol meggyogyulok es jon a masik...
2015. márc. 26. 23:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo igen sajnos a frontinal nem sokat ertem el. Nem is akartam beszedni de amikor esszre vettem hogy a nehezlegzesem elmulik miutan beveszem szedni kezdtem es most ketott veszek be delbe es este a lekisebbol. De sajnos erzem hogy a szervezetem hozza szokott mert ha nem veszem be szedulok remegek stb. Pedig gyulolom a gyogyszereket meg fejfajasra vagy fogfajasra se vettem be soha es most itt tarok..
2015. márc. 26. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Szerintem jobb lenne, ha abbahagynád a gyógyszert, és tényleg megpróbálkoznál a meditációval, amit javasoltam.
2015. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi 2-es valaszolo meg probalom mindenkepp hatha segit.
2015. márc. 26. 23:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztosan segít!
2015. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de nem a szervezeted szokott hozzá, hanem ezt is bebeszéled magadnak... Nem szabadna egyből tüneteket produkálnia ha abbahagyod.

Menj vissza az orvoshoz, és mondd el ezt a problémádat. De tényleg ne gyógyszerezz.

Nekem ha nem is meditáció (azt pl. nem tudok, sajnos képtelen vagyok "lekapcsolni"), nagyon sokat segített a jóga. Ha ajánlhatom Wai Lana videóit, én azokra szoktam gyakorolni, és sokkal jobb a közérzetem. Pláne, hogy a végére mindig olyan kellemes lebegő érzésem van, és nyugalom árad szét a testemben...

Ha be tudod építeni ezt a napi rutinodba, legalább valami kellemeset is bebeszélhetsz :P

2015. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért régen "abban az időben" sok mindenkinek írták rá ezt a papírjára..
2015. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!