Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ad tanácsot, hogy...

Valaki ad tanácsot, hogy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
23 éves éves fiú vagyok, önbizalomhiányos és kevés baráttal rendelkezem. két hónapos OKJ tanfolyamra jártam, ott van egy illető, igaz idősebb nálam, 48 éves, de szimpatikusnak tűnik, de már vége a tanfolyamnak, egy alkalom lesz amikor be kell majd menni, a szóbeli vizsgán, kedden. de nem ismerem, személyesen sosem szóltam hozzá, nem tudok róla semmit. De úgy éreztem fontos lenne ha megismerkedhetnék vele. Személyesen nem nagyon merek kapcsolatot kezdeményezni ezért írtam neki emailt, hogy mi a hobbija, stb és jó lenne valakivel tartani a kapcsolatot az osztályból, majd pár napra rá irtam egy másik emailt hogy megkapta e a levelemet és neharagudjon ha zavartam, de még arra se jött válasz!! most annyira szorongok, hogy mi lehet a véleménye rólam, eddig mindenki aztt mondta nyugodtan kérdezzem meg tőle személyesen kedden, de én olyan zavarban leszek, annyira félek, főleg hogy még vizsgahelyzet is lesz és sokan leszünk. Ugye az hogy nem irt az emailekre még nem jelent egyértelmű elutasítást? Csak attól félek hogy nem lesz alkalmam beszélni vele kedden és nagyon félek a csalódástól. De azért rossz a helyzet, mert nem is ismerem. Az biztos, hogy szerintem a levélirással rosszat nem tettem. Mi lenne a legjobb ebben a helyzetben? Köszönöm a tanácsokat!
2015. márc. 15. 20:43
 1/3 anonim válasza:
üdv:) Nő az illető? Ha igen ne nagyon számíts rá, hogy visszaír.Ez a korosztály nem éppenséggel az a nagy 20évessekkel szívesen ismerkedő típus. Anyukám is pont 48éves,és ő általában nem reagál, csak nagyon közeli ismerőseivel tartja a kapcsolatot a világhálón. Persze vannak kivételek, próbálj meg az illetővel beszélni személyesen, kérdezd meg hogy van, stb. Ha esetleg elutasítana is legyél vele udvarias, kérj elnézést, és ne félj.Nem vesztettél semmit,rengeteg ember van még aki rád vár, csak merj kezdeményezni:) Ha sosem kockáztatsz, akkor sohasem nyerhetsz!
2015. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Férfi az illető
2015. márc. 15. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyesen nem beszéltetek,most komolyan mit vársz?????

Én biztos nem válaszolnék neked.Ráadásul még utána küldesz egy másik e-mailt,hogy megkapta-e a levelet?????Ez elég beteg!

De a vizsgán biztos rákérdeznék,hogy mi volt ez az e-mail?

Na addigra szedd össze minden gondolatodat.

2015. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!