Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kilehetne belőle gyógyulni...

Davide01 kérdése:

Kilehetne belőle gyógyulni egyedül?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy "egyedül" azaz pszichológus nélkl ki lehetne gyógyulni a személyiség zavarból?Csaak mert nekem elég enyhe van és azt hiszem jó úton járok. Köszönöm előre is:)

14/F



2015. márc. 20. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem. De majd az pszichológus/ orvos megmondja.
2015. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha enyhe személyiség zavart diagnosztizáltál magadon, az lehet csak a kamaszkor. Ez az időszak nagyon húzós tud lenni és rengeteget változik az ember. Amíg egy szakember nem támasztja alá az elméleted, addig az "enyhe személyiségzavar" az esetek nagy részében csak egy beképzelt dolog, mert a neten mindenfélét olvasni és a kamaszoknak vannak problémáik (meg mindenki másnak is) amiket betudhatnak ennek, ha olvasnak róla. Ettől még lehet igaz is meg nem is. De amíg szakembernél nem jártál, nem tudhatod. Ha pedig a problémád komoly (tudom nem ezt írtad) akkor nyilván egyszerűbb szakember nélkül is behatárolni hogy milyen mentális bajról van szó, de oda már 100%, hogy el kél egy pszichológus.

Ha a problémád személyiségzavar, akkor valószínűleg szakember kell. Ha nem az, akkor nem.

2015. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2015. márc. 20. 20:59
 4/5 anonim válasza:
ha mégse menne, én segítek, ha tudok. 19/l
2015. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm gondolod hogy tudnál segíteni rajtam?:)
2015. márc. 23. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!