Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egyedül érdemes,...

Szerintetek egyedül érdemes, ajánlott agykontrollt végezni?

Figyelt kérdés
Volt mikor csináltam agytréninget egyik este és mintha valamiféle belső hangtól olyasmit halottam , hogy egy kicsit veszélyes ezt egyedül csinálni , de valahol meg mégis jó és kicsit szeretem is , mert az ember szellemileg és fizikailag is talán frissebb lesz , és hogy nektek erről mi a véleményetek? Előre is köszi a válaszokat :)
2014. dec. 29. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem említeni , hogy talán ezt hívják annak , hogy lemegyünk alfába? Mert volt mikor végeztem és éreztem , hogy valahol agyi szinten vagy tudatban valahogy lejjebb mentem , mert ezt valóban érzékeltem és észre vettem magamon amikor csináltam
2014. dec. 29. 21:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megtanultat és tudod alkalmazni, akkor egyedül is lehet, ha meg nem és érdekel, akkor végezz el egy tanfolyamot.
2014. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A módosult tudatállapotba kerülésnek vannak veszélyei, az akaratod és normál tudatod kikapcsolásával akár szellemi erőkkel vehetsz fel kapcsolatot. Egy jó írás erről on-line megtalálható:

Erdélyi Judit: Lelki immunológia


Az agykontroll, vizualizáció, egy okkult technika. Ha tudsz angolul, egy jó vitaműsor José Silva-val, az agykontroll megalkotójával.

SILVA MIND CONTROL -VS- Christianity

https://www.youtube.com/watch?v=BQYsVvXHaUA

2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a gond , hogy nem tudok angolul
2015. jan. 1. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor tudok még egy magyar anyagot ajánlani.

Erdélyi Judit, aki egyébként kardiológus szakorvos, de vallással is foglalkozik, egy nagyon találó hasonlatot mondott, amikor azt mondta, KÉT AJTÓ nyílik a transzcendens világra.


Az egyik ajtó Jézus Krisztus, aki János evangéliumában magát Ajtónak nevezte. Aki benne hisz, s úgy imádkozik, azt Isten meghallgatja „kijár és bejár és legelőt talál”, Ján. 10,9

A másik ajtó a transzcendens világra az okkult technikák, pl. meditáció, mantrázás, egy gyertyalángra összpontosítás, drogok használata, stb. A lényeg a gondolatok teljes elhallgattatása, módosult tudatállapot elérése. Ekkor kapcsolatba kerülhetünk szellemekkel. Viszont ezek garantáltan nem az Jézus Krisztus által képviselt Atyához vezetnek, nem az ő oldalán állnak, illetve teljesen kiszolgáltatottak vagyunk, mert erősebbek és nehézség nélkül becsaphatnak (pl. jóakaróknak adják ki magukat).


Erdélyi Judit előadása, amiben ez a hasonlat elhangzik:

Világ-egyetemi előadások, 2013-09-06: Dr. Erdélyi Judit: Mi az igazság a relaxációról?

[link]

2015. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!