Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gátlások leküzdése/feloldása....

Gátlások leküzdése/feloldása. De hogyan?

Figyelt kérdés

Kinek milyen módszer vált be? Vagy egyáltalán mit csinált másképpen? Megosztanátok velem?


Ui.: Nem nagyon tudtam h melyik kategóriába tartozik a kérdés ezért lehet h rossz helyre írtam.



2015. febr. 19. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Erről a témáról rögtön Feldmár András jut az eszembe. Mondanám hogy legyél kreatív és kísérletezz stb. De valahogy az az érzetem támadt hogy egy két videó róla sokat segíthetne neked. Nézz utána youtubon érdekes lesz... :)
2015. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alapból gátlásos és visszafogott/megfontolt ember vagy nagyon nehéz lesz úgymond "levetkőzni a gátlásaidat". Ha viszont viszonylag azért tűrhető módon képes vagy egy társaságban feloldódni vagy inkább csak "befolyásolható vagy" akkor igen, elég lesz némi videót megtekintened youtubeon az úrról akit javasolt az 1. válaszoló. Ha viszont nem ilyen vagy, akkor kemény munka és saját magad leküzdése kell hozzá, talán papolásnak tűnhet de az kell, hogy elfogadd magad olyannak amilyennek "gondolod" magad és a világot is olyan szarnak amilyen. Én magam is gátlásos vagyok és egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy ezen változtathatok, egyrészt mert az emberek alapból gonoszak és őszintén szólva egy részem nem is akar velük "közös megegyezésre jutni". Igen eltaláltad nincs másrészt. :D Ha viszont te nagyon is vágysz az emberek társaságára és szeretnél kapcsolatokat kialakítani nem lehet igazán nehéz dolgod. Mert tudod "mindent csak akarni kell" vagy hogy is szól az a tragikus közhely. Nem írtál pontosabb megfogalmazást szóval ja.. ennyit tudtam kihozni magamból. :D
2015. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nézz utána a deekshának.
2015. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!