Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors altatási/ elalvási...

Gyors altatási/ elalvási módszer, álmatlanság leküzdése?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy már beinjekciózást is bevetném, olyan vészes az ügy.. 10 órakor lefekszem, hajnali 5ig forgolódok és hánykolódom. Amikor nagynehezen a küszöbére érek hogy elaludjak, mindig felriadok, valami blokkol az elalvásban. Magne B6 álom, sedatif pc pirulákat is próbáltam, de hiába.. Javaslatokat kérnék, mit tudnék tenni alvászavar, álmatlanság ellen. 16/L
2014. ápr. 23. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Relaxálj! Keress rá relaxációs szövegre, vagy gyakorlatra, és ahogy neked kényelmesebb, hallgasd fülhallgatóval vagy csináld magadban. Van sok ilyen a neten. Én így szinte bármikor el tudok laudni, pedig volt ilyen gondom.
2014. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Próbáld ki, nekem ez jött be, hogy, tv-t beállítom időzítőre, és valami olyanon hagyom, ami kevésbé érdekel, nekem így terelődött el a gondolatom, és 15-20 perc alatt alszok, korábban én is így voltam ahogy te. Jobbulást neked


20/F

2014. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
rivotril 2
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bogyók nem oldanak meg semmit. A relaxáció, súlyosabb esetben néhány óra terápia a megfelelő kezelés. Nézd meg, hasznos lesz:

https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

2014. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ja, a rivotrilt én se ajánlom, másnap egész nap zombi leszel tőle, hosszabb távon meg semmit nem változtat. A relaxáció nagyon jó, ellazítom a testem, kiürül a fejem és észrevétlenül csúszom át alvásba. Ez azért is hasznos, mert mikor nem tudtam aludni, egy fél óra után már csak ezen tudtam kattogni, úgy meg biztos volt, hogy nem alszom el.
2014. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!