Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Nem tudom abbahagyni...

Segítség! Nem tudom abbahagyni a szerencsejátékot! Hogyan tudnék beletörődni?

Figyelt kérdés

Egyszer buktam egy kisebb összeget. Ezzel nincs is baj, viszont azóta azt akarom visszanyerni és 100 000Ft mínuszban vagyok. Nem gátolja a megélhetésemet, de nagyon rosszul esik, mert úgy érzem, mintha kidobtam volna az ablakon. Van még megspórolt pénzem, de azzal is visszaakarom hozni a bukásom, nem hagy nyugodni az elvesztett pénzem.

Ha ti a számotokra fontos pénzösszeget elvesztenétek, hogyan törődnétek bele?

(egyébként a kedvencem a sorsjegy, de amivel nagyon gyorsan bukok az a sportfogadás)



2014. szept. 18. 14:05
1 2
 11/16 gixgix válasza:
100%

Én kb 3 évig voltam játékbeteg, majd egy 2 éves kihagyás után újra nekifutottam a dolognak. Az eredménye az lett hogy 1 hónap leforgása alatt 600e Ft-ot nyertem. Mindig időben kiszálltam, és online játszottam egy élő dealerrel.


A héten volt egy nagyobb kiadásom, gondoltam megnyerem az árát, a vége az lett hogy a 600e Ft nyereményen kívül még egy 800ezret beletoltam.


Tudom mit érzel, ezt érzem már én 3-4 napja, mint ahogy látható is a témában keresgélek hogy feltudjam dolgozni. Nagyon nehéz.


Ha most megpróbálod és nyersz, akkor is veszteni fogsz, nézd meg az én példám. Nyertem, majd egy nap alatt több mint a dupláját elvesztettem. Még most hagyd abba.


Nekem ez a veszteség arra volt jó, hogy újra eszembejutassa mennyire megkeserítette az életem ez a szar több évvel ezelött..

2014. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azóta nekem is sikerült több mint a dupláját elvesztenem, viszont az elég volt ahhoz, hogy abba tudjam hagyni, már több mint egy hónapja nem játszok. Többször is eszembe jut és rossz érzés fog el, de megpróbálok belenyugodni.
2014. nov. 8. 23:15
 13/16 gixgix válasza:
Szar érzés.. azt tudom. Sok kitartást kívánok a jövőben is!
2014. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont!
2014. nov. 10. 17:45
 15/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is ebben a cipőben járok már lassan 6 éve. Volt amikor több mint 150ezret nyertem. De olyan is előfordult, hogy 300 ezret vesztettem. Kaszinózni nem szabad semmiképpen se!!! Se élő se automata kaszinó! Sportfogadás viszont nagyon vonz engem is, szinte már vágyat érzek sokszor, hogy fogadjak valamire. Régen nyertem akár fizetésem felét egy hétvége alatt. De persze volt olyan is, hogy hétvége alatt lenulláztam magam totál. Nagyon nehéz megállni, de valahogy meg kell. Együtt érzek minden ilyen problémával küzdő emberrel.

2014. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szerencsejáték egy ördögi kör. Ha nyersz akkor azért játszol, ha meg veszítesz akkor meg azért... és ennek, nagyon nehéz még IDŐBEN véget vetni.
2014. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!