Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre milyen szer a...

Pánikbetegségre milyen szer a hatásos?

Figyelt kérdés

körülbelül szeptember óta van nálam ez az állapot , pszichológusnál is voltam , pszichiáternél is és amit adtak egy sem hatott,jelenleg is szedek homeopátiás szereket,de úgy érzem ezek sem hatnak.valaki tud valami szert ajánlani ?


15/F


2010. jan. 18. 00:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Ezt a koffeines dolgot nem is tudtam. :D Elég sok kólát iszok sajnos,energiaital és kávé is néha néha,úgyhogy leszokok ezekről,és köszi mégegyszer a válaszod :)
2010. jan. 19. 00:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Szintén pánikbeteg voltam, gyógyszeres kezeléssel múlt el. Előtte is koffeineztem, és most is gyakran iszok colat, energiaitalt. Mégsincsenek rohamaim. Nem feltétlenül függ össze a kettő.
2010. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a koffein annyiban járul csak hozzá, hogy pulzust/vérnyomást emel és azt hiszi a delikvens, hogy megint itt vannak a roham előjelei. Tehát nem maga a koffein felszívódása lehet a probléma.

Végül is a fellépő stresszhelyzet is ugyanígy működik.

2010. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hello.
2010. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szóval,a gyógyszerekkel vigyázz mert függőséget okozhatnak.én is abban szenvedek amibe te.nálam is a te korodba jelentkeztek a problémáim-szoc.fóbia.én voltam már pszihiátrián,oda nem voltam elég"beteg".szeritem neked sem kellene oda menned.időben felismerted a bajt.voltam különböző csoda dokiknál,rohadjanak meg-erről ennyit.a kinezologust még nem probáltam,de még azt szeretném.én kétfajta gyogyszert szedek:rivotlir,és apodepi, ezekből is reggel-este felet.a koffeint nem javaslom,tényleg rohamot idézhet elő.szoval probáld megtalálni a megfelelő gyógyszert,lehet ez homeopátiás is,ez az első lépés.aztán erőltetni kell a plázát,buszt-ne foglalkoz senkivel.vigyél magaddal könyvet,mobiltelót ezek elvonják a figyelmed a pánikról,de mindenképpen probálkozz kimozdulni.aztán jöhet a sport.amit szeretsz.én pl.: szulyzózók azt lehet egyedül isés önbizalmat ad.egyenlőre ennyi.ha van kérdésed szivesen válaszolok.mi ellőbbi javulást és kitartást
2010. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 19. 17:35
 17/18 anonim válasza:

Szia!Én is Pánikbeteg vagyok. A sulit is ott kellett hagynom. :(

Sedacur Forte,Magne B 6,orbáncfű tea és citromfű tea ami jó a pszichiáterem szerint.

Nekem is bevállt.

2010. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod :)
2010. jan. 22. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!