Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nervenpflege pánikbetegségre...

Nervenpflege pánikbetegségre tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Néha pánikrohamaim vannak. Egy ismerősöm (ápoló, szóval szerintem megbízható, de azért mégsem orvos), mondta, hogy ne írassak fel antidepi szereket, mert túl sok mellékhatásuk van, hanem használjam ezt helyette. Használta/használja itt valaki pánikbetegségre? Ér valamit?
2010. máj. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pánikbeteg vagyok és nekem a gyógynövényes "gyógyszerek" nem segítettek egyáltalán.Gondolom ezis egyén függő.Viszont a pszichiáter által felírt gyógyszer rendbe hozott.Szerintem minden gyógyszernek lehetnek mellékhatásai,én csak addig éreztem őket míg a szervezetem megnem szokta a készítményt,utána megszűntek.Egyébként 6 hónapig kellett szednem.
2010. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhébb szorongásra jó, de pánikbetegségre kevés.
2010. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos által diagnosztizált pánikbetegségre nem túl hatásos sajnos. Én xanaxot és paroxatot szedek, többnyire beváltak. (33/L)
2010. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. vmit fog segíteni.


2. igyál teákat (orbáncfű, macskagyökér, citromfű)


3. Bach-virágterápiás cseppek - nagyon jók - nekem azóta nincs rohamom!


4. pszichoterápia. gyógyszert nem szednék.

2011. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!