Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre milyen szer a...

Pánikbetegségre milyen szer a hatásos?

Figyelt kérdés

körülbelül szeptember óta van nálam ez az állapot , pszichológusnál is voltam , pszichiáternél is és amit adtak egy sem hatott,jelenleg is szedek homeopátiás szereket,de úgy érzem ezek sem hatnak.valaki tud valami szert ajánlani ?


15/F


2010. jan. 18. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg a pánikbetegséged?

Gondolom valami nyugtatót kaptál...semmi hatása?

2010. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát a pszichiáter megállapította a szociálfóbiát,és igen nyugtatókat kaptam,de nem éreztem egyiknél sem hogy jobban lettem volna tőle.
2010. jan. 18. 00:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Menjél vissza a pszichiáterhez, és mond meg nem érzel semmi javulást. De te is akard ám a gyógyulást ezerrel, mert a gyógyszer csak segítség!!!
2010. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is akarom a gyógyulást mert iskolába sem járok és emiatt a magántanulással elég sok a problémám,és az is idegesít hogy pl. a plázába nem tudok bemenni,vagy 1 buszra felszállni.Psziciháternek mondtam már hogy nem hat semmi,erre beutalt pszichiátriára...Oda pedig nem szívesen mennék el csak ha tényleg semmi nem hat már.
2010. jan. 18. 00:23
 5/18 anonim ***** válasza:

Pszichológust ajánlanám, jó kis beszélgetős terápiást. Rá kell jönnöd, de neked magadnak, hogy mi okozza, és meg kell küzdened vele!

Sok sikert és kitartást!

2010. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet , és a bíztatást :)
2010. jan. 18. 12:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen nyugtatót kaptál és mennyit szedsz belőle?
2010. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én is ezzel küzdök és nekem sem hat semmi..én még járok iskolába, de szerintem már nem sokáig, mert 2 naponta rosszul leszek.

15L

2010. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Régen kaptam Rexetint pszichiátertől de mellékhatásként előjött az öngyilkossági hajlam és nem szedem már.Frontin-t is kaptam,aztán pedig homeopátiás szereket kaptam amik ilyen cseppek , vízbe kell csepegtetni és úgy szedni, valamint kineziológusnál is voltunk,ő is ilyen cseppeket adott de az sem hatott még :(.
2010. jan. 18. 16:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Sok pihenés,nyugalom,relaxálás,olyan elfoglaltságokat keresni,amiben örömöd leled,ami lefoglal.

Változtatni kell az életszemléletünkön,könnyedebben kell felfogni a dolgokat.Kell egy kis egészséges mértékű "nemtörődömség".A félelmek,régi sérelmek elengedése.

Egyéni,hogy kinek milyen gyógyszer hat.Én bétablokkolót kaptam a pánikomra,sokat segített,bár még nem jöttem, rendbe teljesen.Ha nyugodtan telnek a napjaim,jobban vagyok,de elég egy kis stressz és már jön a pánik.

Amit ajánlani tudok:citromfű tea reggel és este 1 bögrényi,

Q10+omega 3+ E vitamin tabletta ,magne B6 vitamin, vagy B vitamin komplex.Ezek nagyon hatásosak.El kell kerülni a koffein tartalmú italok fogyasztását.Kávé,kóla ,fekete tea,energia ital pánikbetegeknek fokozhatja a panaszait!

2010. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!