Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem tudok elaludni?

Miert nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok a segitsegeteket kerem. Multev augusztus eleje ota jelentkezett a tunet, nehezen alszok el. Van, hogy 4 ora forgolodas utan se tudok elaludni. Kiprobaltam az alkoholt, az se segit. Rendszeresen sportolok az se faraszt ki. En komolyan mondom megorulok, 2X is veresre vertem az oklomet egy deszkan, amibol rajzszogek alltak ki. En mar ezt nem birom tovabb, ha igy fog ez tovabbra is menni, komoly anyagokhoz fogok fordulni, csak segitsen mar elaludni. En ezt mar nem birom, szet fogom utni a fejem

18/f



#Vaszavar
2014. aug. 14. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Enis így voltam valamikor hogy nem tudtam aludni, 12oras kemény fizikai munkát vállalnál el ha tudsz ha nem akkor én tudok segíteni mert én is benne dolgozok jelenleg, garantáltan fogsz tudni aludni sőt majd utána attól leszel ideges hogy még tudnék aludni de máris mennem kellvmegint dolgozni.. 20f
2014. aug. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, hogy insomniás vagy.

Szerintem fordulj orvoshoz!

2014. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!