Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszióba bele lehet halni?

A depresszióba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 14:02
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Ja értem na ez így már gáz!De ahogy leírtad a hiányát nekem nem az jött le , hogy barát hanem mintha a szerelmed lett volna. Nem lehet, hogy ámítod magad és szereted Te is Őt.

Nekem is volt barátom akivel 8 évig voltunk barátok és már 6 éve le se sz@r és ráadásul a fiamnak Ő lett a keresztanyja és egy nevettséged dologgal szakította meg , (nem kimondva) a kapcsolatot velünk. De én azt már évekkel előtte meg mondtam neki, hogy így lesz amire Ő ki is akadt , hogy hogy képzelek én ilyet róla? Inkább a párját küldené el ha olyan lenne az illető mint amit én felvázoltam neki.Amikor viszont bejött amit előre megmondtam még csak időm se volt, hogy erre emlékeztessem Őt. Azóta 1x láttam. Ennyi volt a barátsága. Vagy csak Én voltam barátja de Nekem Ő nem volt igazi barátom?

2010. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Még egy kérdés : te a lány vagy igaz ? az előző voltam. :)
2010. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen, én a lány vagyok.

Nem vagyok belé szerelmes, csak nagyon hiányzik.

2010. máj. 21. 15:34
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen, de különböző módon. Vannak, akik nem esznek és ettől lesznek betegek, van aki sajnos öngyilkos lesz. De belehalni nagyon nehéz - már ha nem te vetsz véget az életednek - mert a kóros soványság miatt kórházba kerülsz, elájulhatsz mondjuk az utcán (kihívják a mentőt), vagy a rokonaid, ismerőseid tesznek érted valamit, mert látják, hogy sovány vagy nem eszel és fogysz. Az orvos pedig észreveszi rögtön ezt, és akkor akár bent is tarthatnak, és ha jól tudom, de nem tuti,pszichiátriára kerülhetsz, mert önveszélyes vagy (oda kerül pl minden öngyilkos jelölt). Ha úgy érzed, nincs veled valami rendben, nem tudsz enni, ha pedig mégis éhes vagy elszorul a gyomrod és nem megy le semmi, még az sem, amit imádsz (mondjuk csoki vagy bármi), ha soha nem vagy éhes, még akkor se ha napokig nem ettél, akkor orvos. Ez nem szégyen, hanem betegség, csak éppen nem tüdőgyulladást kaptál, hanem a lelkeddel van baj. Az orvos ezt tudja, jobban mint mi.
2010. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

A kóros soványságtól én elég messze vagyok.

Inkább az ellenkezője kezd lassan eluralkodni rajtam. A minap is megjegyezte valaki, hogy elég sokat híztam. Az igazság az, hogy szinte zabálom a csokit, pedig egyáltalán nem érzem magam tőle jobban.

2010. aug. 2. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!