Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg meg lehet halni...

Tényleg meg lehet halni félelmünkben?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom és kíváncsi vagyok Ti mit gondoltok erről. Ti mitől féltek a legjobban? Nekem kígyó-fóbiám van, egy kép látványától is rosszul vagyok, meg sírok, nem tudom mi lenne, ha látnék egyet a valóságban :D
2011. júl. 16. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
ijedtségtől lehet ha úgy megijedsz h megáll a szived.
2011. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát ha hirtelen nagyon megijedsz, akkor megáll a szíved és meghalsz.
2011. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint ez nem a legnagyobb félelmünkből fakad, hanem mondjuk ,ha valami váratlan történik, pl. éjszaka megijesztenek?
2011. júl. 17. 00:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy hirtelen stresszhatás okozhat szívinfarktust, aminek az eredménye lehet hirtelen szívmegállás.
2011. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet halni, bármiben. Én a csupakabrától( csukababra?) félek leginkább. Szerencse, hogy itt most nincs olyan dög.
2011. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
épp most nincs ? :D van valaki a hátad mögött! :P
2011. júl. 18. 00:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívmegállás miatt meg lehet halni, de ennek az esélye kisebb, mint a lottóötösé. Szívbetegek esetében okozhat halált egy nagyobb ijedtség vagy idegesség.
2011. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tükör van a monitorom mellett, így hátra is látok.
2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hamarabb bele őrülsz mint belehalsz
2011. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem araknofóbiám van és majdnem szívinfarktust kaptam egy póktól, szóval belelehet halni, de próbálok kigyógyulni ebből
2011. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!