Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van más út az öngyilkosságon...

Van más út az öngyilkosságon kívül? Van más lehetőség számomra?

Figyelt kérdés

A családom elég problémás (alkoholizmus, agresszió apám részéről, öngyilkos hajlamok, depresszió és kényszerevés anyám részéről), az általánosban folyton megaláztak, bántottak, és nem tudom, melyik hagyott mélyebb nyomot. Az eredmény: mindig is egy kis senkinek gondoltam magam, láthatatlannak, csúnyának, átlagosnak. 16 évesen evészavaros lettem (falásroham, bűntudat, önhánytatás vagy hashajtó, koplalás, majd megint falásroham, és így tovább...). Elkezdtem magam vagdosni, aminek már örökre szóló nyomai vannak, és ettől megijedtem, úgyhogy fél éve abbahagytam, de még mindig vastag, vörös hegek vannak a karomon, combomon. Depressziós vagyok, 18 évesen, fél éve próbáltam megölni magam, de ez akkor alig tudatosult bennem, annyira kábult voltam a gyógyszertől, csak ültem a zuhanyzóban a saját véremben, és újabb és újabb sebeket ejtettem hosszanti irányban a karomon, és éreztem, hogy nem érdekel, el tudnám vágni az ütőerem, de nem akartam meztelenül meghalni. 19 éves vagyok, folyton szorongok, minden reggel, este is, mert tudom, hogy másnap iskola. Szorongok, ha mennem kell valahova, nincsenek barátaim, emberek között egyszerűen hülyének és oda nem illőnek érzem magam. Máskor, ritkán elfog a feldobott, mániás hangulat, mintha részeg lennék, vagy ilyesmi, őrültnek érzem magam. Vonzanak a sötét dolgok, a halál, a vér, az erőszak. Egyik énem az ártatlan, jó kislány, a másik egy züllött gyilkos. Szűz vagyok, kicsit undorodok is a szextől, pedig sokat gondolok rá. Ebben is beteges vagyok, a BDSM vonz. Sokat mosolygok, kedves, okos vagyok, sőt már az is kiderült, hogy szép vagyok, ami konkrétan lesokkolt, szeretnék egy tündéri kisfiút szülni a szerető férjemnek, de mindez csak álomkép, amire gondolni is alig merek, mert nem tűnik hihetőnek. Úgy érzem, az egyetlen lehetőség számomra az öngyilkosság.


Van vajon más út? Ismertek olyan embereket, akik olyanok voltak, mint én, de valahogy kijöttek belőle és most tényleg boldogok?



2014. ápr. 18. 13:10
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szia nem szabad feladni az eletet ilyenre gondolni sem szabad.mindig gobdolj bele hogy te elhetsz nagyon sokaig, mert lehet más nem teheti meg.mindig a jora kell gondolni, meg hogy vannak nalad sokkal rosdzabb helyzetbe lévők. Meg tűz ki egy celt es arra koncentralj.de sose ilyenre amit írtál, remélem tudtam tudok segiteni barmiben.
2014. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nagyon sok közös van bennünk!

írj imélre, majd adok más elérhetőséget is:

regina01011997@gmail.com


ott beszélhetünk.


szociális fóbiám van, 19 vagyok.


kitartást! nem vagy egyedül

2014. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én csak simán utálom az embereket.
2014. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Firedoom válasza:

NEM SZABAD CSAK UGY SIMAN UTALNI AZ EMBEREKET! ELVEGRE TE IS AZ VAGY.

Mondhatnak olyat, hogy teljesen atterzem a helyzeted, mondhatnak olyat, hogy velem is ez volt. Mondhatnak barmit, de hidd el azzal, hogy a sajat problemaimmal nyaggatnalak neked nem lenne jobb.

Ezert csak ezt mondom:

Megolni magad ertelmetlen, csak menekules lenne. Ami nem ol meg erosebbe tesz. Ha ez igy van akkor te testepito lehetsz. Probald megtalalni a helyed, ne add fel!

2014. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter. Sürgősen. Ne tegyél kárt magadban, sokkal fontosabb vagy annál! :)
2014. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fordulj nagyon sürgősen szakemberhez nem is értem hogy eddig mért nem tetted.

Esetleg igyál piát amitől feltudsz oldódni társaságban persze csak egy picit.


Ha marad ez a súlyos állapot akkor gondold meg, hogy akarsz-e gyereket csak azért mondom, mert ne hogy tönkre tedd más ember életét.

2014. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

11#

Na ezzel aztán egy öngyilkos hajlamú embernek nagyon sokat segítettél.

2014. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az egyik azt mondja,

Túl sok a színed,

Túl nagy a híred,

A másik így szól:

Egy kis bíbor kéne még rád,

Ennek túl hangos,

Annak meg halk vagy

És elhagy,

Az egyik mérget adna,

A másik meg újabb álruhát.

Öngyilkos álmod

Mások

Álmodják Neked

Jó volna látnod a holnapot,

De ma nem akarsz élni,

Öngyilkos álmod

Mások

Álmodják Neked

Jó volna látnod a holnapot,

De Te nem akarsz élni.

2014. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!