Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha az öngyilkoss...

Mit csináljak ha az öngyilkosságon kívül nem tudok másra gondolni?

Figyelt kérdés

Depresszió, pánikbetegség, szorongás miatt járok pszichológushoz és azért mert vagdosom magam. Öngyilkos gondolataim is vannak. Most több mint 1 hónap kimarad mert szabadságon van. Úgy érzem már több napja, hogy egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Egész nap. Egyre még inkább eldurvul. Naponta akár 4-5x is megvágom magam mert nem tudom hogyan nyugtassam le magam (kérlek ne írjatok negatív kommenteket). Úgy érzem a legjobb lenne ha meghalnék. Egyáltalán nem vagyok értékes. A pszichológusom azt mondta ha baj van hívjam fel nyugodtan, de én nem merem. Nem akarom, hogy azt lássa hogy 1 hónapot nem bírok ki anélkül hogy ne zargassam Őt :( Sajnos azt nem említettem neki, hogy telefonálni nem is igazán merek :/ Ti mit tennétek a helyemben? Telefonáltassak oda anyukámmal hogy nem-e lehetne egy kicsit előrébb rakni a következő időpontot vagy még várjam meg a 28.-át?

18/L



2014. ápr. 5. 17:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
próbálj meg valakit keresni, egy barátot vagy akire tudsz támaszkodni és ez el fog múlni.. keress egy pontot az életedben amibe tudsz kapaszkodni.. énis átéltem fel a fej. érzem amit érzel
2014. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! 15 éves lány vagyok, ha van kedved beszélgetni, csak írj privátot és adok egy facebook-ot ahol beszélhetünk!:)
2014. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!