Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges a lent leírt...

Lehetséges a lent leírt elméletem önmagammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmmel nagyon keveset találkoztam (kérlek ne kérdezzetek olyat ,h mi miért volt).Rengeteget és erősen vágyódtam utána.Késöbb volt néhány hasonló esetem amit rosszul kezeltem például vagdostam magam ,h eltereljem a gondolataim vagy egy nap többször is addig ittam alkoholt amíg meg nem nyugodtam (szüleim eltiltottak és am nem volt szerintem túl nagy adag).Mostanára sikerült elérnek a kívánt hatást és alig érzek valamit csak néha valami tompa szomorúságot és hirtelen erős dühöt ami ki is tör belőlem.Ahhoz ,h boldog legyek vagy féljek vagy valami sorozatokat nézek illetve hármatwqⁿ
2014. jan. 29. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi ,h 14 éves fiú vagyok ,előre is köszönöm a válaszokat és ,h tiszta legyen az elmélet az ,h tényleg ilyen üres lennék.Persze ennyiből nehéz kikövetkeztetni ,de remélem sikerül.
2014. jan. 29. 20:47
 2/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én a helyedben felkeresnék valakit aki segít nekem kezelni a dühömet és az ehhez hasonló dolgokat. Sem a vagdosás sem pedig az ivás nem vezet jó dolgokhoz. Még nagyon fiatal vagy, ki tudsz ebből jönni segítséggel. De ne tedd tönkre magad.

2014. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már egyiket sem csinálom ,mondjuk a vágások már nem fognak eltűnni a kezemről
2014. jan. 29. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha, de 14 évesen már sorozatfüggő lettél. Az is tud olyan függőség lenni, mint az alkohol, a drog, vagy a szerencsejáték. Manapság az egyik leggyakoribb addikció.
2014. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az első kapcsolat érinti mindig a legérzékenyebb módon az embert. Ebből kifolyólag viszonylag normális dolog az hogy szomorú és dühös vagy.


Az ital, és saját magad rombolása nem fog előrébb vinni. Sorozatokból is próbálj olyat nézni ami javíthat a személyiségeden, van mondanivalója. Ha mindenképpen ajánlanom kéne valamit akkor az a sportolás lenne. Leköt, lefáraszt, nyugodtabb leszel, ezenkívül mindenféle mozgás boldogsághormont termel.

2014. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahogy a vágások is
2014. jan. 30. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!