Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért irtózom tőle hogy...

Miért irtózom tőle hogy hozzám érjen bárki?

Figyelt kérdés

Nem tudok rájönni mi bajom lehet. Igaz, sosem voltam az az ölelgetős ember, a baráti ölelés sem olyan természetes számomra, szóval az érzelemkifejezés nem az erősségem úgy alapból. Viszont ennyire még sosem éreztem hogy taszítana ha valaki úgy egyáltalán csak hozzám ér. Kezdek aggódni hogyan lesz nekem a jövőben újabb kapcsolatom. A sokadik fiút készülöm elutasítani mert egyszerűen félek kapcsolatba kezdeni, és konkrétan a hideg kiráz ha hozzám ér valaki, hiába randi, meg bármi. Úgy veszem észre sok lánynak tök természetes pl egy csók azzal akivel alakulgat valami, de nekem ez olyasmi amire kizárólag akkor vagyok képes ha halálosan szerelmesnek érzem magam. Eddig egy kapcsolatom volt csak, amióta annak vége azóta tart ez, egyre fokozottabban elzárkózom másoktól annak ellenére hogy direkt próbálom elengedni magam, mégsem megy. Kizártnak tartom hogy újra szerelmes tudnék lenni, és már bűntudatom van amikor teljesen normális kedves embereket taszítok el. Létezik olyan hogy totál frigid lesz valaki egy csalódás után? Nem akarom hogy rámenjen az egész életem, teljesen tanácstalan vagyok és jelenleg nincs pénzem pszichológusra...


21 éves lány


2014. jan. 26. 16:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
igen, jól mondja az előző! kérdező, egy nagy bátor lépésre lenne szükséged!
2014. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem. Lehet hogy erről van szó, bár nem tettem olyan szörnyű dolgokat ami miatt úgy érzem hogy ne kéne tudnom magammal szembenézni, és részemről igenis megvolt az a bizalom egyszer; csak épp csúnyán eljátszották. Másokkal vannak fenntartásaim nem magammal és ha meg is teszem ezt a bátor lépést, csak olyannak fogom megtenni akibe szerelmes vagyok, viszont egy idő után frusztráló hogy a sokadik randi után sem érzek semmit ami megmozgatna mások iránt; mintha kifogytam volna az "üzemanyagból" vagy nem tudom, az előző barátomat úgy szerettem mint még soha senkit...
2014. jan. 27. 10:05
 13/13 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, sőt régen, ha valaki hozzámért, akkor a kezemmel letöröltem utána.erről nagynehezen leszoktam
2014. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!