Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgy érzem, koordinációs...

úgy érzem, koordinációs gondjaim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyre gyakrabban veszem észre hogy félrenyomok egy billentyűt, vagy nem tudom beletenni a csavarhúzót a csavarfejbe, elejtem a poharat, a vonalas füzetben összekeverednek a vonalak, gyakran más szót írok mint amit akarok... néha motoron ülve nem érzem biztonságban magam mi lehet a bajom? 17/f vagyok
2013. dec. 1. 16:08
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
Menj el a gyerekorvoshoz, mondd el neki ezeket a problémákat. Nem feltétlenül van bajod, de jobb egy kivizsgálás, legalább megnyugszol.
2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos, aki valószínűleg beutal majd a neurológiára.

Aztán remélhetőleg kiderül, hogy semmi komoly :-)

2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abban az életkorban vagy, amikor a testarányok hirtelen változhatnak (nyúlik a kar- és kézcsont, hirtelen növekszik a testmagasságod), és az eddig beidegződött mozdulatok nem igazodnak a valósághoz, és az agynak újra meg kell tanulni a helyes távolságérzékelést és az egyensúly megtartását. Ez időbe telik, és bizonyos életkorban természetes jelenség. Ha viszont sokáig fennáll, mindenképpen orvosi vizsgálat szükséges. Egy teljeskörű neurológiai kivizsgálás megtalálná, ha valamilyen gondod van, vagy megnyugtatna.

Mindenesetre ne motorozz, amíg nem vagy biztos magadban.

(Szédülést és bizonytalanságérzést kezeletlen fülgyulladás is okozhat, számtalan más egyéb betegség mellett.)

2013. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!