Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szoktatok csinálni,...

Mit szoktatok csinálni, amikor nem tudtok örülni semminek, és nem motivál semmi?

Figyelt kérdés
Például amikor nem örülsz annak, hogy jó fejek bizonyos emberek, mert fölöslegesnek tartod ezt a viselkedést.

2013. nov. 30. 04:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Akarattal lefoglalom magam értelmes dolgokkal, amíg elmúlik ez a minden mindegy-periódus. Addig kényszerítem magam a rendszeres edzésre, tanulásra, akkor is kimozdulok a barátaimmal, ha semmi kedvem, max. ilyenkor nem bulizni, csak összeülni egyikünknél beszélgetni, motiváló filmeket nézek, amiktől erősebbnek érzem magam, például a Steve Jobs életéről szóló film után mindig azt érzem, hogy én is képes lennék feltalálni valamit, ami még nincs, de utólag mindenki a fejét fogná, hogy miért nem neki jutott eszébe, vagy a sportolók önéletrajzi könyveit olvasva is mindig felbuzog bennem a tettvágy... ilyesmikkel érem el, hogy rájöjjek, milyen kicsi porszem vagyok a nagy emberekhez képest és akkor úgy eltörpülnek a gondjaim is a világ valódi gondjaihoz képest.
2013. nov. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 automatakoktel ***** válasza:
A GNUról olvasok, vagy chaos communication congresst nézek youtubeon.
2013. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!