Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megélni jobban az érzéseket? :O

Megélni jobban az érzéseket? :O

Figyelt kérdés

Én alapból lelki beállítottságú ember vagyok.

A pszich szerint szeretem ha rossz a kedvem mert így jobban megélem az érzéseket jobbab átélem azokat.

De már eléggé durván csinálom direkt rossz kedvet okozok magamnak. Valszeg azért is van mert nincs mivel foglalkozzak gyakran és csak az érzéseim maradtak. Van még valaki ezzel így?


2013. okt. 27. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Mit szamit, h van-e meg vki ezzel igy? Ha igy oke ez neked, akkor nincs problema.

Ha nem oke, akkor ne torodj bele amit a pszichologus mond, mindenen lehet valtoztatni, ha akarsz.

2013. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bárzsing ***** válasza:
Én azért hagyom magam belesüppedni a rossz kedvbe sokszor, mert a pozitív érzelmeket már nem tudom átélni. Boldogságot talán már évek óta nem éreztem, örömöt is ritkán. Bár most már a szomorúságot sem élem át olyan intenzitással, mint régen.
2013. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit mondasz, mert én is vagyok így...
2013. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rossz a kedved akkor nem vakít el a jó kedv.


Visszavezetve az ismert idézetre: "ne dönts dühösen és ne ígérj boldogan".


Ha mérges/szomorú vagy akkor tisztábban és józanabban látod a környezetedet. Élesebb a gondolkodásod és jobban is teljesítesz. Sok embernél csak rossz kedvük alkalmával jön elő az igazi énjük, ekkor tudják csak átélni igazán a helyzeteket, ekkor oldódnak fel teljesen mert már nem számít nekik semmi az adott kedv miatt.

2013. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!