Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a rossz...

Hogyan lehet legyőzni a rossz érzéseket?

Figyelt kérdés
A kérdés adott a válasz nem egyszerű az biztos nagyon sok rossz érzésem van,szeretném ha nem lennének nagyon gyakori a kisebbségi érzés az önbizalom hiány,önértékelési zavar ilyesmik pszichológusnál már voltam és nem segít úgy ahogyan szeretném max akkor amikor utána már romlik ismét.
2013. okt. 19. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A pszichologus csak tanacsot tud adni, de nem tudja megoldani a problemadat.

Ha nem valtoztatsz semmit se, semmi se fog valtozni.

Onbizalmat nem adjak ingyen, sem a jol vagyok erzest, azert meg kell dolgozni nap mint nap.

Google kereso; negativ enkep, negativ gondolkodas, onbizalomhiany stb...olvasgass, nezz videokat...szerezz infot

es tegyel ,hogy valtozzon a dolog...ha keresel, biztos talalsz olyat ami neked hasznal..

2013. okt. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű pszichológushoz kell menni, hanem olyanhoz, aki kiképzett pszichoterapeuta. Elsősorban nem tanácsot ad, hanem gyógyító eljárásokat alkalmaz:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"azert meg kell dolgozni nap mint nap"


És akkor is olyan lesz mint egy vékony üvegszál ami bármikor eltörhet. Szóval jó kérdés megéri-e.


Ha alapból ilyen vagy úgysem fog megváltozni semmi. Tudom, tapasztalatból.


Mondjuk én leginkább paranoiás vagyok.

2013. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"És akkor is olyan lesz mint egy vékony üvegszál ami bármikor eltörhet." tenyleg? edzeskor az izom az gyengul, vagy erosodik?

aki dolgozik onmagan, az ugye biztos, hogy csak gyengulhet ...

"Ha alapból ilyen vagy úgysem fog megváltozni semmi." Aki az "ugysem foggal" kezdi, annak eselye sincs arra, hogy barmi valtozzon, nem de?

2013. okt. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!