Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz*rom tabletta? Létezik ilyen?

Lesz*rom tabletta? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
28F vagyok kb tini korom óta depressziós és szocfóbos vagyok, soha nem voltak barátaim/barátnőm. Kb az utcára is utálok kimenni, mert rosszul vagyok az emberektől. Szerencsére munkám van és szeretem is, szerettem egészen mostanáig, csak ezért éltem eddig! Olyan pozícióba kerültem, hogy több kolleginámmal kell állandóan foglalkoznom, nekem kell segítenem nekik, ha elakadnak vmiben. Egy problémám van, ami eddig nem tűnt fel soha amíg csak férfiakkal dolgoztam. Az hogy sugárzik belőlük a boldogság, kiegyensúlyozottak az életben, én is az voltam (többé-kevésbé ahogy ilyen állapotban lehet..) egészen idáig, amikor rájöttem, hogy lószar nem vagyok az eddigi életem egy nagy nulla, amit én boldogságnak hittem az a napi 15 óra robot volt, ez kötött le eddig. De most már nem köt le, és egyszerűen szenvedek ha vkit boldognak és nevetni látok bent, olyan mintha kést forgatnának a lelkemben, mert tisztába vagyok, hogy én soha nem leszek ilyen boldog. Fél éve tervezem, hogy öngyilkos leszek, mert nem bírom ezt már tovább, már mindent elterveztem, jó mesze mindentől, ne találjanak rám stb. De a szüleim miatt egyszerűen nem tudom megtenni, mert nagyon szeretnek, és én is őket, így most a saját börtönömben kell élnem, hogy nekik ne okozzak fájdalmat, de egyszerűen ez leépít teljesen, nem tudok már rendesen dolgozni, és már kezdik szerintem kiszúrni bent is, hogy vmi nem ok. Szóval ilyen hosszú bevezető után, létezik-e vmi dilibogyó ami mellet tudok a munkára koncentrálni, de mást elhomályosít körülöttem? Már gondoltam, hogy kipróbálok vmi drogot, de mivel nem ismerek senkit, ezért nem tudom hogyan lehet hozzá jutni ilyenekhez, de gyógyszert talán tudnék, ha van vmi jó.
2013. okt. 26. 19:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 20:

Ezért kell olyankor összeírni a dolgokat, ami bánt, amikor rossz kedved van. Én is így voltam vele és valamiért mindig akkor éreztem magam a legjobban, amikor szakemberhez kellett mennem; mert tudtam, hogy segíteni fog.


Sőt, még enélkül is szokott változni nekem is a hangulatom, de a lényeg, hogy azt kell megtalálni, hogy a negatív hangulatot mi okozza.

2013. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

20as:

Ja ne is mond, van hogy egyik pillanatról a másikra a fellegekben vagyok, mindent pozitívnak látok, de már tudom, hogy ez csak átmeneti állapot, hogy ezt csak a vágyaim kreálják, ezért kb ugyan ennyi idő alatt vissza a is csúszok a mélybe. Mert ez a realitás a valóság, nem áltatom magam tovább :( Ezért próbálok minél többet aludni, mert ilyenkor nincsenek érzései az embernek, nem tud magáról, ilyen lehet a halál is. Elgondolkodtató, hogy mi a jó akkor...

2013. okt. 29. 00:27
 23/24 anonim ***** válasza:
érdemes lehetne kitanulnod a tudatos álmodást ha ilyesmiken gondolkozol mint amiket írtál. másik meg nehézfémtúltelítettség okozhatja ezeket a nehézségeket ami neked is van, esetleg nézz utána ez ügyben
2013. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"...valamiért mindig akkor éreztem magam a legjobban, amikor szakemberhez kellett mennem; mert tudtam, hogy segíteni fog."


Tudnád, velem hányszor volt már ilyen :-D Csak én a végén pont emiatt nem mentem el szakemberhez, mert jobban éreztem magam.

2013. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!