Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz*rom tabletta? Létezik ilyen?

Lesz*rom tabletta? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
28F vagyok kb tini korom óta depressziós és szocfóbos vagyok, soha nem voltak barátaim/barátnőm. Kb az utcára is utálok kimenni, mert rosszul vagyok az emberektől. Szerencsére munkám van és szeretem is, szerettem egészen mostanáig, csak ezért éltem eddig! Olyan pozícióba kerültem, hogy több kolleginámmal kell állandóan foglalkoznom, nekem kell segítenem nekik, ha elakadnak vmiben. Egy problémám van, ami eddig nem tűnt fel soha amíg csak férfiakkal dolgoztam. Az hogy sugárzik belőlük a boldogság, kiegyensúlyozottak az életben, én is az voltam (többé-kevésbé ahogy ilyen állapotban lehet..) egészen idáig, amikor rájöttem, hogy lószar nem vagyok az eddigi életem egy nagy nulla, amit én boldogságnak hittem az a napi 15 óra robot volt, ez kötött le eddig. De most már nem köt le, és egyszerűen szenvedek ha vkit boldognak és nevetni látok bent, olyan mintha kést forgatnának a lelkemben, mert tisztába vagyok, hogy én soha nem leszek ilyen boldog. Fél éve tervezem, hogy öngyilkos leszek, mert nem bírom ezt már tovább, már mindent elterveztem, jó mesze mindentől, ne találjanak rám stb. De a szüleim miatt egyszerűen nem tudom megtenni, mert nagyon szeretnek, és én is őket, így most a saját börtönömben kell élnem, hogy nekik ne okozzak fájdalmat, de egyszerűen ez leépít teljesen, nem tudok már rendesen dolgozni, és már kezdik szerintem kiszúrni bent is, hogy vmi nem ok. Szóval ilyen hosszú bevezető után, létezik-e vmi dilibogyó ami mellet tudok a munkára koncentrálni, de mást elhomályosít körülöttem? Már gondoltam, hogy kipróbálok vmi drogot, de mivel nem ismerek senkit, ezért nem tudom hogyan lehet hozzá jutni ilyenekhez, de gyógyszert talán tudnék, ha van vmi jó.
2013. okt. 26. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Dugnod kéne egy kiadósat, csak megnyugodnál!
2013. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
most lehet, hogy le fogsz pontozni,de miért nem próbálsz meg esetleg változtatni? vagy pszichológus..?
2013. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó is lenne, ha létezne :-D


Antidepresszánsok léteznek, de azokat csak orvos írhatja fel.

2013. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1es: Ja dugni, k*rvához is csak egy adag viagrával tudok elmenni, mert 200 a pulzusom és kb. a nevemet is elfelejtem, és totális csőd vagyok. Gondoltam majd eltűnik ez az érzés, de sokadik után sem változott semmi, szóval már nem is próbálkozok ilyenekkel.


2es: 28 évesen már minek? behozhatatlan elmulasztott éveim vannak, ha meg is változnék vmi csodánál fogva, ki a túrónak kellene egy 28 éves full kezdő pasi? mindenki menekülne előlem ha ezt el mondanám, teljesen jogosan pszichopatának tartanának.


Végső esetben fel fogok mondani, szüleimnek meg azt mondom, hogy Ausztráliába költözök, ne keressenek egy ideig. De ha nem jelentkezek úgy is elkezdenének keresni, de én jobbat nem tudok kitalálni

2013. okt. 26. 19:55
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
El akarsz menekülni a dolgok elöl, mint hogy megoldanád őket, keress fel egy szakembert, mert lényegében egy teljesen értelmes srácnak tűnsz, csak össze kellene igazából szedned magad és ez kétlem hogy önerőből, teljesen egyedül menni. Ide vagy egy társ kell, ami a te esetedben egyelőre nem opció vagy egy szakember.
2013. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok. változtatni sosem késő!:)
2013. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
El akarok menekülni? Lehet. Én próbálom megoldani. Próbálom teljesen elszigetelni magam az emberektől, munkahelyemen is már csak munkáról vagyok hajlandó beszélgetni. Ha privát dolgokról kell beszélnem, mindig elintézem vmi hülye válasszal, azt várom, hogy hátha megszűnik az emberi belsőm, és csak a fizika lét marad. Ez hétköznap nem is akkora gond, mert letelik a munkaidőm, haza megyek lefekszek és reggel felkelek, nincs módom agyalni semmin. De hétvégéket egyre nehezebben bírom, mert ennyit nem tudok aludni, lehet vmi altató kéne pénteken bevennem, és csak hétfőn ébrednék fel, ilyen van??
2013. okt. 26. 20:38
 8/24 anonim ***** válasza:
pont az a baj, hogy el akarod szigetelni magad az emberektől.
2013. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
pont a másik irány hoz eredményt. ezzel a hozzáállással csak droid leszel, zombbbi :) az meg nem faint, s nem fogsz tudni érzelemmentes lenni. ez az út nem hozza azt amit szeretnél töle. 180fok. csak a másik irány müködik
2013. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1. Mondj fel a munkahelyeden. (Gondolom, van pénzed bőven, hiszen nem voltak nők az életedben, akikre elköltötted volna.)

2. Iratkozz be egy bármilyen iskolába/tanfolyamra, lehetőleg olyanra, ahol vannak vegyesen fiúk és lányok. (Egy nyelvtanfolyam, újságíróiskola, vagy könyvelő tanfolyam teljesen jó. Nem számít, hogy érdekel-e téged, az a lényeg, hogy koedukált társaság legyen.)

3. Ha a többiek mennek valahová tanfolyás után, menj velük. Így lesz egy haveri köröd, akikkel csinálhatsz mindent, amit az úgynevezett normális emberek szoktak.

2013. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!