Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sedatif PC szopogató tabletta...

Sedatif PC szopogató tabletta vagy Frontin 0,25mg?

Figyelt kérdés

Az orvosom 2 hete felírta nekem a Frontint, napi 3x1-et kéne bevennem, de csak este veszem be elalvás előtt, vagy reggel, mikor arra kelek hajnalban, hogy iszonyatosan szorongok. VISZONT nem akarok rászokni, gyűlölöm a gyógyszereket, nem szeretnék 21 évesen nyugtatókon élni, csak mostanában nagyon szorongós vagyok, pánikszerű tüneteim vannak meg egyebek, azért írta fel ezt a doki.

Mit gondoltok, jobb lenne inkább egy homeopátiás szert bevenni, pl. a sedatif-et? Ezt egy barátnőm ajánlotta, neki segített, de azért megkérdezlek Titeket is.


Jah, és mostanában szoktam citromfű teát is inni, a nyugtató hatása miatt. Csak ezt a nyamvadt Frontint szeretném elhagyni a pékbe, ha lehetséges.... :-)

21/L



2013. júl. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt te meg az orvosod tudod legjobban, hogy mennyire van szükség rá. Viszont pszichológusra cserélném én inkább a Frontint, nem homeopátiás szerre.
2013. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenképp megyek majd pszichológushoz is, de előtte szeretnék egy teljes kivizsgálást, hogy megnyugodjak afelől, hogy nincs szervi bajom. (Sajnos a szorongásom már olyan mértékű, hogy könnyen mesélek be magamnak dolgokat, tiszta hipochonder lettem az utóbbi pár hétben, folyton halálfélelmem van)

Mindenesetre küszi a választ :)

2013. júl. 30. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedjed nyugodtan,nagyon gyenge a Frontin.Én Sedatif PC szedtem de nem ért semmit a pánikbetegségemre.Ne várd meg míg rosszabbul leszel.Pszichológushoz mindenképp baktass el, nem kell szégyelni,nekem is sokat segített.A 0,25 Frontin meg nagyon gyenge ám, úgy fel tud húzni a három gyerekem amikor rosszak,hogy ne tudd meg.De az alvásban meg a pánikrohamokban teljesen segített.Azóta maximum 5 perces rosszulléteim vannak, azok is gyengék,és ritkák.Szerintem egy hónap és lehet el is hagyom.Kb.1 hónapja szedem redszeresen orvosi utasításra.Hidd el én is nagyon gyógyszerellenes vagyok, de ha muszáj akkor szedni kell.25/L
2013. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!