Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszertől/vegyszertő...

Milyen gyógyszertől/vegyszertől lehetne legegyszerűbben meghalni fájdalom nélkül, gyorsan? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

soha nem írtam még ide kérdést de most csak ez jutott eszembe...15/ L vagyok.aki már most azt gondolja hogy -na, csak egy hülye kis tini- a légyszi ne olvassa tovább!én segítséget szeretnék!szóval sokáig depressziós voltam, a "családom" és a sulis gondok miatt..nem viccelek, egyszerűen nem akartam élni, és ez így sablonosan hangozhat de nagyon sokminden történt, hogy szinte egy élő halottnak éreztem magam...AZTÁN jött egy fiú az életembe...megváltoztam, mindennek értelme lett.eltelt egy nyár, vele..és most meg vége.és kezdek visszaesni.tudom, hogy amiatt szakított mert egy szar ember vagyok és ezen nem is tudok változtatni, eddig bírta az apró szarságaim, oké.pedig én megszerettem...de nem lelkizni akarok, egyszerűen most van az a pont hogy úgy érzem megint semminek nincs értelme.ellökök magam mellől mindenkit aki fontos lesz, egyszerűen a rosszabbik személyiségemmel.anyukám szájából is hallottam olyan dolgokat ami miatt így érzem:NEM akarok így tovább élni...üres vagyok már érzelmileg teljesen.és NEM fogok pszichológust keresni.IGEN, "barátaim" vannak.de Ő már nincs többet.és ez csak az én hibám, és ezt tudom.azt is tudtam hogy ez a nap el fog jönni, túlságosan szerettem ahhoz hogy ez sokáig tartson, hiszen miért érdemelnék meg egy ilyen jó embert pont ÉN?


tegnap reggel óta nem ettem, csak 2 db háztartási kekszet.és végigalszom a napot, nem mentem ma suliba.vagdostam magam, de az fájt, és belegondoltam hogy lassan is véreznék el.az szar lenne.de nem bírom tovább,kérlek valaki segítsen,csak valami fájdalommentes módszert mondjatok, higgyétek el hogy ez lenne a legnagyobb segítség!nem szárad senki lelkén, csak mondjatok valami olyat amitől nem kerülök kórházba vagy elmegyogyóba.csak csendben meg akarok halni.itt már semmi dolgom nincs.valaki!!



2013. okt. 15. 15:11
1 2 3
 21/21 Gigike86 válasza:

11.-es

Patkányméreg??

Normális vagy??

Állatorvosi asszisztens voltam, amíg bírtam a mindennapos halálokat. Behoztak egy csont és bőr tündéri pitbullt, aki az ölemben halt meg.. a patkányméreg amit megetettek vele feloldotta a belső szerveit és elől hátul vérként ömlött ki belőle!!!

Se embernek se állatnak nem kívánom azt a halált amit én ott láttam!!!!!


16.-os

Öregedj meg?

Biztos jó életed lehet, ha ilyet írsz. Apu aládrakta az életet.


17.-es

4-5 eki nem elég...


18.-as

Remélem te már megynyomorodtál.



Mindjárt 38 vagyok, egész életem egy darab sz@r volt. 10 évesen kib@szott az alkoholista anyám az utcára. 18 évesen kezdtem magamat összeszedni egyedül. 21 évesen kiköltöztem Amerikába, aztán ott is csak a megcsalás, kihasználás, lehúzás várt. Pedig én is csak boldog akartam lenni...

27 évesen vissza költöztem ebbe a csöves Magyarországra... És kezdődött minden előről. Azt hittem jobb lesz, de csak egyre rosszabb lett minden.. egy utolsó eséllyel elkezdtem összeszedni magamat, edzettem, derékig érő hosszú haj, csinosan öltöztem, találtam jó munkahelyet barátokkal.

100 emberből 80 legalább utánam nézett, de soha nem voltam beképzelt, ott segítettem ahol tudtam, annak akinek csak tudtam...

Civil állatmentőként több száz állatot mentettem meg, Ők voltak az életeim, idővel annyira meg is utáltam az embereket, hogy beszélni sem akartam már velük!!!


1,5 éve autoimmun agyvelő gyulladást kaptam, 10.000.000. emberből 1 kap ilyet.

36 évesen kaptam meg, inkább nem írom meg milyen fájdalmakkal és küzdelemmel jár...


Teljesen tönkrementem...

Nem bírom tovább, felesleges már hisz 2,5 év és 40 vagyok, a fiatalságom szenvedéssel, fájdalommal, csalódással telt el.

Amíg más bulizott én lakást és kocsikat vettem magamnak.

A pasikban és a barátokban mindig csak csalódtam.


Én, hogy őszinte legyek, arra jutottam, hogy a leggyorsabb és fájdalom mentesebb halál az kocsival lenne.

Bekapcsolni a kedvenc zenémet.

Este a csillagok alatt, üres úton!

Bele menni egy baxott nagy fába 200-al, természetesen beköttetlen övvel.....


Csajok... <3

Gec* sz@r az élet, főleg, ha az ilyen nyomorultak próbálnak még eltaposni, mint a fent láthatóak is az (Élsz még?) kérdésekkel...

De azért próbáljatok meg a erősek lenni, maradni! Ki tudja, lehet dob még az élet egy jó kártyát a pakliból!!! <3

aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!