Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bántom meg magamat...

Miért bántom meg magamat mikor beszélek más emberekkel?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2013. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán azt szeretnéd, hogy ellenkezzenek veled és dícséretet kapj.
2013. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy kitalált példát mondok erre ami találó arra hogy néha hogy beszélek magamról:

Ha a pasi sztorijaimnak címet kellene adnom az lenne a címe hogy katasztrófa vagy talán siralmas lenne az alcím.De igazuk is van hisz én vagyok defektes.

2013. okt. 4. 16:50
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha valaki megdicsér akkor nálam ez nem az örömöt váltja ki hanem egyfajta szorongást.Pl ha valaki azt mondja szüksége van rám én ezt egyszerűen nem tudom elhinni magamról mert rám senkinek nincsen szüksége,viszont nekem szükségem van valakire.
2013. okt. 4. 16:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet velem a baj,de azt tudom hogy nem vagyok 100-as,sajnos.
2013. okt. 4. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy önbizalomnövelő tréningre.
2013. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban valamit elszúrtak a szüleid, és talán iskolában is az osztálytársak, lehet, hogy pszichológus, vagy kinezológus lenne a jó megoldás.
2013. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ezek a dolgok segítenek vagy csak oldanak a problémámon valamennyit?
2013. okt. 4. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ. Ha akarod, ha hiszel benne, akkor hat!
2013. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lány, aki nagyon tetszik nekem, az pont így viselkedik. Hiába mondom neki, hogy szépek a szemei, rákontráz. Hiába mondom neki, hogy találkozzunk, azt mondja, hogy nem akarja, hogy rá pazaroljam a drága időmet. Írhatom neki azt, hogy de én rá szeretném pazarolni, lepereg róla.


Nem tudom, hogy te kérdező, fiú vagy lány vagy-e, de mondd el kérlek. Mi a titok nyitja? Hogy lehet hozzátok közel kerülni? Akár privátban is írhatsz. Nagyon kíváncsi lennék, mert megőrjít az a lány. Mondom ezt úgy, hogy én is önbizalom hiányos, depressziós stb. stb. vagyok. :)

2013. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!