Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az hogy ha beszélek...

Mitől van az hogy ha beszélek az emberekkel akkor újra megkérdezem amit már elmondtak? 17/f

Figyelt kérdés
Pl kérdezek a beszélgetés elején valamit hogy mit csinál vagy valami aztán 10 perc múlva újra megkérdem. és ő írja hogy már elmondta, leírta stb.... Nem tudom nagyon elnmagyaráznia szitut de remélem azért érthető... :P
2012. jan. 28. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfelejted? vagy elsőre se értetted miről beszélt
2012. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értettem amit mond csak lehet h. elfelejtettem avgy nemtom. Elég gyakran.. Mindig is ilyen voltam csak most próbálom megérteni az okát
2012. jan. 28. 18:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mit jelezhet?
2012. jan. 28. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan, mint nálam az, hogy a személyesen beszélgetek valakivel és kérdez vagy mond valamit akkor elsőre is megértem csak van amikor nehezen megy a feldolgozás és vissza kérdezek holott mire befejezem a kérdést már válaszolok is rá. Szerintem ne keress különösebb okot. Lehet csak elfelejted vagy ilyesmi.
2012. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem figyelsz rájuk... hogy meg is értsd: magyarul SZ.RSZ abba, amit mondanak.
2012. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kemény vagy kis csávó.
2012. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!