Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszertől/vegyszertő...

Milyen gyógyszertől/vegyszertől lehetne legegyszerűbben meghalni fájdalom nélkül, gyorsan? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

soha nem írtam még ide kérdést de most csak ez jutott eszembe...15/ L vagyok.aki már most azt gondolja hogy -na, csak egy hülye kis tini- a légyszi ne olvassa tovább!én segítséget szeretnék!szóval sokáig depressziós voltam, a "családom" és a sulis gondok miatt..nem viccelek, egyszerűen nem akartam élni, és ez így sablonosan hangozhat de nagyon sokminden történt, hogy szinte egy élő halottnak éreztem magam...AZTÁN jött egy fiú az életembe...megváltoztam, mindennek értelme lett.eltelt egy nyár, vele..és most meg vége.és kezdek visszaesni.tudom, hogy amiatt szakított mert egy szar ember vagyok és ezen nem is tudok változtatni, eddig bírta az apró szarságaim, oké.pedig én megszerettem...de nem lelkizni akarok, egyszerűen most van az a pont hogy úgy érzem megint semminek nincs értelme.ellökök magam mellől mindenkit aki fontos lesz, egyszerűen a rosszabbik személyiségemmel.anyukám szájából is hallottam olyan dolgokat ami miatt így érzem:NEM akarok így tovább élni...üres vagyok már érzelmileg teljesen.és NEM fogok pszichológust keresni.IGEN, "barátaim" vannak.de Ő már nincs többet.és ez csak az én hibám, és ezt tudom.azt is tudtam hogy ez a nap el fog jönni, túlságosan szerettem ahhoz hogy ez sokáig tartson, hiszen miért érdemelnék meg egy ilyen jó embert pont ÉN?


tegnap reggel óta nem ettem, csak 2 db háztartási kekszet.és végigalszom a napot, nem mentem ma suliba.vagdostam magam, de az fájt, és belegondoltam hogy lassan is véreznék el.az szar lenne.de nem bírom tovább,kérlek valaki segítsen,csak valami fájdalommentes módszert mondjatok, higgyétek el hogy ez lenne a legnagyobb segítség!nem szárad senki lelkén, csak mondjatok valami olyat amitől nem kerülök kórházba vagy elmegyogyóba.csak csendben meg akarok halni.itt már semmi dolgom nincs.valaki!!



2013. okt. 15. 15:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
66%
Kálium-klorid tablettát feloldod vizben és beinyekciózod az ereidbe vagy elrágcsálsz némi patkánymérget
2015. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
0%
körömlaklemosóban van acedol amiből 2 dl kell innod
2015. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
91%
Ugyan ez a bajom van nekem is mar regota megszeretnek halni a karjaimom szamtalan heg diszeleg(korzo,penge,kés,ollo) minden napom egyre rosszab...szeretnek boldog lenni vegre es nem minden nap szenvedni a suliban otthon mert mindenki ellenem van anyam meg olyanokat mond amit meg egy idegennek sem engednek meg (csunya vagy.hulye.ku**a.felakasztalak stb stb...meg amit meg eltudtudsz kepzelni.) csak azt nem ertem miert kell itt oltogna azokat az embereket akik vegleg szeretnenek boldog lenni... Sajnos nem mindenkinek adatik meg egy mesebeli elet...
2015. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
En is szeretnék már megdögleni. Semmi értelme nincs az életemnek nagyon beteg vagyok... Már 18 hónapja nem tudok dolgozni sem, éhezem.... Minden nap egyre jobban várom a halált.... Csak eljön majd vhogy... Valaki tényleg írhatna egy tutti kombinációt!;!!!!
2016. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen én is próbáltam kinyírni magam. Aztán nem sikerült, lassan lett belőlem "valaki", és végül örültem, hogy nem nyírtam ki magam.


Aztán most 22 évesen egy roncs vagyok, egy darab ..., szánalom...Ha a 15 éves kori énem tudta volna, hogy ez lesz, akkor nem gondolkozott volna. Most is csak a gyávaságom tart vissza, de nem leszek már túl soká gyáva. Nagyjából amióta tudom mit jelent az, hogy halál, azóta tudom, hogy nekem az öngyilkosság lesz a halálom. Sokmindent kibírtam, de hiába. Most itt az esély, hogy jobb legyen. Menő munkahely, kitartó pasi...De már hiába. Belőlem semmi nem maradt. Jöhettek a pszihológus dumával, de egy ember aki csak a pénzem akarja,nem fogja megváltani az életem.


Az emberek látják, hogy nemvagyok jól, az arcomra van írva. Nem várom, hgy megszánjanak.Tényleg csak annyit kértem, hogy hagyjanak, ne vegyenek észre.

De ők inkább jót nevetnek, szórakoznak.


Van egy kedves névtelen "imádóm". Egy kollega. Nem hiszem, hogy ismerném, mivel nem beszélek az emberekkel. De ő úgy véli jól ismer. Kamu face-eket gyárt és megkeres, hogy elmondja, hogy milyen szánalmas vagyok, és mennyire boldoggá teszi ez őt és mások is jót mulatnak rajtam.


Épp 2017 utolsó napja van, más ünnepel, a pasim is a szomszéd szobában a haverjával mulatgat, és jól tudja, hogy épp milyen állapotban vagyok. Persze nem várom el,hogy érdekelje. Engem sem érdekel más ember anyámon kívül. Sőt,oda jutottam, hogy csak akkor vagyok boldog, ha látom, hogy más is szenved. Nem igazságos, hogy csak nekem rossz. Mindeninek legyen az.

2017. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
25%
Van egy fájdalommentes halál. Öregedj meg.
2018. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nagyon egyszerű veszel 4-5 ekit aztán be vagod egyszerre vagy belovod
2018. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Élsz mèg?
2019. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 szalaiandrea2002@gma válasza:
Nemrég voltam Dr.Csernus Imre előadásán!!!Ő kellene neked,egy fél óra nem kellene,biztos nem szeretnél meghalni ;)
2020. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Smil válasza:
91%

Az öngyilkossághoz több erő kell, mint más megöléséhez! Az öngyilkosok, nem gyengék, hanem nagyon bátrak!

De ettől még ne tedd!

2021. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!