Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszertől/vegyszertő...

Milyen gyógyszertől/vegyszertől lehetne legegyszerűbben meghalni fájdalom nélkül, gyorsan? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

soha nem írtam még ide kérdést de most csak ez jutott eszembe...15/ L vagyok.aki már most azt gondolja hogy -na, csak egy hülye kis tini- a légyszi ne olvassa tovább!én segítséget szeretnék!szóval sokáig depressziós voltam, a "családom" és a sulis gondok miatt..nem viccelek, egyszerűen nem akartam élni, és ez így sablonosan hangozhat de nagyon sokminden történt, hogy szinte egy élő halottnak éreztem magam...AZTÁN jött egy fiú az életembe...megváltoztam, mindennek értelme lett.eltelt egy nyár, vele..és most meg vége.és kezdek visszaesni.tudom, hogy amiatt szakított mert egy szar ember vagyok és ezen nem is tudok változtatni, eddig bírta az apró szarságaim, oké.pedig én megszerettem...de nem lelkizni akarok, egyszerűen most van az a pont hogy úgy érzem megint semminek nincs értelme.ellökök magam mellől mindenkit aki fontos lesz, egyszerűen a rosszabbik személyiségemmel.anyukám szájából is hallottam olyan dolgokat ami miatt így érzem:NEM akarok így tovább élni...üres vagyok már érzelmileg teljesen.és NEM fogok pszichológust keresni.IGEN, "barátaim" vannak.de Ő már nincs többet.és ez csak az én hibám, és ezt tudom.azt is tudtam hogy ez a nap el fog jönni, túlságosan szerettem ahhoz hogy ez sokáig tartson, hiszen miért érdemelnék meg egy ilyen jó embert pont ÉN?


tegnap reggel óta nem ettem, csak 2 db háztartási kekszet.és végigalszom a napot, nem mentem ma suliba.vagdostam magam, de az fájt, és belegondoltam hogy lassan is véreznék el.az szar lenne.de nem bírom tovább,kérlek valaki segítsen,csak valami fájdalommentes módszert mondjatok, higgyétek el hogy ez lenne a legnagyobb segítség!nem szárad senki lelkén, csak mondjatok valami olyat amitől nem kerülök kórházba vagy elmegyogyóba.csak csendben meg akarok halni.itt már semmi dolgom nincs.valaki!!



2013. okt. 15. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

Nehogy pszichológushoz fordulj és meggyógyulj! ÓÓÓÓ csak azt ne! Eszedbe se jusson! Nehogy meggyógyulj és boldogan élj!


Sztem akinek itt egy kis esze van, az olyan gyógyszert fog neked mondani, amitől NEM halsz meg, csak bekerülsz a pszichiátriára. Az kell neked, mégpedig gyorsan. Utána majd ráérsz pszichológussal feldolgozni a traumáidat.

2013. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Andizsuzsi ***** válasza:
37%

Nincs fájdalommentes módszer. A vegyszerek végémarják a nyelőcsövedet, és lassan, végtelen kínok közt, hányásban, kakikban fetrengve sem biztos, hogy meghalnál. Élnél tovább örökre tönkretett szervezeteddel. Nem szeretnéd ezt te.

Mondhatnám, hogy de, rengeteg dolgod van még, hogy jön majd új szerelem, stb de ezt te mind tudod. Mondhatnám azt is, hogy gondolj a szüleidre, milyen lenne édesanyádnak a fent leírt körülmnyek között rádtalálni... De ezt is tudod.

2013. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
értsd meg.nem segíthet rajtam senki.nincs szó semmiféle traumáról.:)
2013. okt. 15. 15:24
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a másodiknak is..:)hát..szerintem még nekik se hiányoznék.
2013. okt. 15. 15:25
 5/21 anonim válasza:
"Mindenki mindenkiért felelős. És az élet egyetlen élet! Mindenkié csak egyetlenegy." Hát erre nem tudom mit mondjak természetesen senki nem fog mondani egy halált sem ha meghalsz azzal semmi nem lesz jobb tanulj beszélgess a barátokkal és egyél valamit. És légy boldog keress egy sorozatot vagy könyvet vagy valamit foglald el magad remélem megváltozik a hülye döntésed már bocs. válts sulit
2013. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
97%
15 évesen én is gondoltam ilyesmikre, de hidd el butaság. Csak gondolj bele. Ha most öngyilkos leszel és feladod, akkor gyenge voltál és elbuktál.. Inkább vágd pofán magad, állj fel és mutasd meg a világnak, hogy milyen erős csajszi is vagy! :) Ne válaszd a könnyű utat, akkor is légy boldog, amikor nincs rá okod
2013. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Gyors fájdalom mentes halál nem létezik.Amit én kiprobáltam mert akkoriban olyan állapotba voltam:

Sok gyógyszer beszedéstől nem haltam meg.Vegyszer ívástól nagyon szarul lettem tőle.Érvágástól nem haltam meg.

Keressél magadnak egy hobbit hogy elfoglald magad.Vagy menjél el sportolni az is jót tesz az embernek.Menjél el önkéntesnek ahol tudsz másoknak segíteni.Iskola mellet keressél magadnak egy diák munkát azzal ellennél foglalva és lenne pénzed is.Kérd meg a szüleidet hogy legyen egy kis állatod amivel tudnál szeretni foglalkozni vele.

2013. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meglepően jók az előző javaslatai... Fel is pontozom.
2013. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Vannak olyan módszerek, amelyek biztosak. Csak kell hozzá egy kis gyógyszer, amit recept nélkül meg tudsz venni, meg egy kis ész.



De nem ajánlom, mert kicsi vagy még :D

2013. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Aki nem szeretne bűntettet elkövetni, biztosan nem fog itt Neked segédkezet nyújtani ahhoz, hogy esetleg bármilyen hülyeséget csinálj.Viszont kíváncsivá tettél:


-Mi az,ami miatt ennyire egyértelműen elutasítod a pszichológust? Miért/mitől ennyire éles benned a dac és a tagadás?

-Mit értesz azon, hogy a "rosszabbik személyiséged"?

-Mi az,ami miatt úgy érzed, senkinek nincs szüksége Rád, még a saját édesanyádnak sem? Azt mondtad, hogy anyukádtól is hallottál olyan dolgokat, amelyek miatt úgy érzed, nem szeretnél tovább élni.Ebből sejthető, hogy úgy véled, neki sincsen szüksége Rád.Ugyanakkor ha belegondolsz, épp Te mondtad, hogy azzal a fiúval épp Te nem viselkedtél mindig a lehető legkedvesebben.Ennek ellenére mégis szereted, mégis hiányzik Neked, mégis fontos számodra.Gondolod, hogy anyukád nem így érez irántad, függetlenül attól, hogy néha mit mond vagy tesz?

- Miért részletezted a problémádat, ha egyszerűen csak tippeket szerettél volna kérni tőlünk ahhoz, hogy kárt tehess magadban?

- Miért hiszed ennyire, hogy a világon csak fekete és fehér létezhet, más árnyalatok nem?

- Azt írtad, megismerted a fiút, és megváltoztál. Ehhez miért őrá volt szükséged? Mi az, amit nem szeretsz önmagadban, és mi volt az, mely tulajdonságod, amin úgy érzed, ő tudott változtatni benned?

2013. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!