Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erről mit gondoltok? Nem...

Erről mit gondoltok? Nem elkeserítő?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél olvastam ezt a választ.


'Csak a saját példámat tudom elmondani ebben a helyzetben. Àltalános iskola utolsó évében rám szállt az osztályom 3/4-e ok nélkül (előtte suli váltás is volt, de ez most lényegtelen). Annyira bántottak -verbálisan- napi szinten, hogy öngyilkos akartam lenni. De nem sikerült.


Az első komoly, hosszabb kapcsolatomban a barátom vert és ocsmány módon beszélt velem.


Egy nagyon közei barátom, akivel mindenről (!) tudtam beszélni, meghalt. Akkoriban, amikor sikerült szakítanom azzal az állattal.


Később, egy rendes, aranyos, kedves, normális sráccal összehozott a sors. Örültem is, de... Rá kb. 6 hónappal elmondta, hogy rákos. Már nem él.


A családi életemről nem is ejtettem szót, pedig tudnék mit mesélni.


Jelenleg a környezetem is rátesz egy lapàttal. Nem bírom őket idegileg már...


Csattanó: pánikbeteg vagyok, szorongok és nagyon keményen migrénes vagyok


19l'


2013. szept. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kemény. Szegényke, kijutott neki rendesen.
2013. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
!!!!!!!!??????
2013. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú. Nem hiszem hogy én kibirtam volna. Annek a személynek semmi sem jutott a szenvedésen kivül. Úgy szeretnék ezzel a személlyel elbeszélgetni egy kicsit mert lehet segítene amikor látnám hogy milyen kitartó szegényke.
2013. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én asszem, hogy nem bírnák ki ennyi megpróbáltatást! Persze tudom, hogy többet kibír egy személy, mint gondolná, de azért ez már túl sok lenne. Sajnos ez a világ néha nagyon igazságtalan tud lenni!:( Nem kímél meg senkit, csak söpőr mindent magával ami az utjába áll. Van, hogy nagyon érthetetlen ez az élet, ő nem bocsát, de neked nincs más választásod, türni kell a fájdalmat!:(

Sajnos neki ez jutott!:( Rengeteg ilyen személy van, és az a legfájdalmasabb, hogy nézned kell tétlenűl, hogy mennyire szenved a másik melletted és egyszerűen meg van kötözve a kezed.

Ez nagyon elkeserítő, de menni kell mindig tovább!:(

2013. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!