Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy szexuális vágyamtól hogy...

Egy szexuális vágyamtól hogy tudnék megszabadulni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan borzasztó dolog,amitől szabadulni kellene.Keress olyan lányt,aki hajlandó egy kis játékra.Ha kiéled a vágyaid,már nem lesz olyan izgató.Ha a hagyományos szex is müködik,akkor találhatsz olyan lányt aki időnként belemegy ilyesmibe.Végül is,ki ne akarná néha elfenekelni a kedvesét,vagy pórázon vezetni és kikötözni az ágyhoz?
2013. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem csak találnod kéne egy kiváncsi lányt. Eleinte én se nagyon tudtam elképzelni, hogy "uralkodjak" a pasimon, de később rászántam magam. Mindent ki kell próbálni az életben. Persze mi csak inkább a kikötözést szeretjük csak.

Szerintem ha van barátnőd és huzamosabb ideje együtt vagytok, akkor simán rá lehetne venni egy kis lightos BDSM-re. Vagy ha szerencséd van akkor ő maga ajánlja fel :)

És szerintem semmiképp se hagyj fel ezzel a vágyaddal.


19/L

2013. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ez valóban nem gáz. sokan vannak így.


szerintem sokszor a lustaság is benne van. egyre több a férfiakban a feminim vonás. lassan már csak fekszetek az ágyban, és a nőnek kell du.ni is.

2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A fiam 23 eves,a baratnoje viszont 40 es a felesegem veletlen latta meg a haloszobaban a fiameknal hogy ok is ezt a sportott szeretik.Ez miat nem kell hogy szegyeldmagad,vagy buntudatod legyen.En szemely szerint a duci husos formas nokre vagyok beindulva.Akor szegyelnem kellene emiat magamat!
2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vágyaktól nem megszabadulni kell, hanem kiélni azokat. Ha másképp nem találsz rá partnert, ajánlom figyelmedbe az inetrnetes társkereső oldalakat. Örülj, hogy ilyen világban élsz, és van lehetőséged. Képzeld el magad, akár csak ötven évvel ezelőtt egy putri faluban. Hogy találtál volna partnert?
2013. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!