Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg a depresszió tünete...

Tényleg a depresszió tünete ha vki a szekrénybe búj el sír, és énekel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 00:17
1 2
 1/14 bibi05 ***** válasza:
Erre így még nem lehet rámondani, hogy ez depresszió. Valami nagyon nyomja a lelkét az illetőnek, talán azért bjt el a szekrénybe sírni, meg, hogy ne lássák. De mondom, így nem jelenteném ki, hogy ez depresszió, az összetettebb mint ez a példa, vagy történet.
2009. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kétlem... ha gyakori jelenség akkor ott már valami komolyabb gond van.
2009. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bibi05 ***** válasza:
Első vagyok, én is szoktam néha dúdolni, énekelni, attól még nem depressziós valaki, te nem szoktál, Mindenki szokott.
2009. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát az úgy van hogy amikor ideges vagyok vagy szomorú akkor a szekrénybe sírok utána meg halkan éneklek...egyre többször esik meg. spanom azt mondta hogy ez a depresszió egyik tünete.
2009. okt. 29. 00:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, ha meg nem az, akkor is valami olyasmi amivel fel kéne keresned egy pszichológust aki segítene!
2009. okt. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem depresszió, de mindenképp orvosi segítséget kéne kérned
2009. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió,és nem is kell rögtön orvoshoz rongaláni.Legalábbis emiatt nem.Ha van valami komolyann problémád,ami miatt sírsz,akkor esetleg,de ezt csak azért csinálod,mert ilyenkor szomorú vagy,és ez megnyugtat.A szomorúság nem egyenlő a depresszióval,és az egyszerű érzelmek nem jelentenek orvosi problémát.Egyébként hogyha zavar,akkor ne menj be a szekrénybe,de sztem nyugodtan bemehetsz,sőt énekelhetsz is,nem kell rögtön pánikba esni,hogy egy kicsit a "normálistól" eltérően viselkedik az ember.Hidd el,másoknak is vannak furcsa dolgaik,szokásaik,csak az ember ezeket nem veri nagy dobra.
2009. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*rohangálni
2009. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy vagy skizofrén,akkor számítógépezni se tudnál.Ha meg depressziós lennél,akkor nem is érdekelne a gyakorikerdesek.hu... Ne szenvedj,nincs semmi pszichiátriai problémád,egyszerűen sz*r időszakod van.Ne betegségektől várd a megoldást,ne sajnáltasd magad
2009. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem depresszió, alkoholizmus. Az utolsó felest már ne idd meg, sőt ne is igyál. Velem is mindig így van, elbújok az asztal alá, a WC-be, az árokba, vagy a szántóföldre és a kerékpárommal takarózok, de nem tudom mi lesz, mert jönnek a havazások.
2009. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!