Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tenyleg en vagyok a beteg?

Tenyleg en vagyok a beteg?

Figyelt kérdés

Rengetget foglalkozok a kulsommel. Nem tartana sokbol elkeszulnom, ha a hajam nem allna olyan szarul, mint ahogy...

Ma reggel koltott anya, hogy megyunk kirandulni. TUDJA, hogy nekem nem 10 perc elkeszulni, megis szolt, hogy van 10 percem...Na igen, de a hajam tiszta zsir volt, ebbe a melegbe mar 2 nap utan ilyen. Es nem motam meg tegnap este, mert mar nem volt kedvem gondoltam majd ma. (tegnap meg nem volt szo a kirandulasrol) es anyaek ezt nem vartak meg meg kimosom es kezdek vele valami. Ordibaltak, hogy be vagyok kattanva meg nem vagyok normalis. Elvettek a laptopom, mert szerintuk az internet miatt lettem ilyen. Es elmondtak, hogy beteg vagyok.. Tenyleg ennyire beteges, hogy nem megyek utcara mikor tudom, hogy gusztustalan es zsiros a hajam, mellesleg hulyen is all?!


2013. aug. 9. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy hülyén áll lehet hogy tényleg túlzás. A zsiros haj ellen is jó ha felfogod és kész, nem kell kész frizurával menni kirándulni. Ja és a hajmosás kb 2 perc 40 fokban és tuti nem bajlódnék a száritgatással. Ha nem is beteges de kicsit tulzás a hozzáállásod. De tini kroban van iylen, aztán idővel rájössz nem mulik azon smemi ha épp nem a legjobba frizurád. De ehhez persze el kell magadat fogadni és ez tini kroban egyáltalán nem jellemző. Beteg nem vagy csak tini aki néha túl angy jelentőséget tulajdonit a megjelenésének.
2013. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja ,később meg majd mikor öregszel és csúnyulsz, azon fogsz sírni, hogy fiatal korodban nem élvezted az életet (nem mentél pl kirándulni azért mert szerinted csúnya volt a hajad..), holott így-úgyis megcsúnyul valamilyen szinten az ember, te meg csak a "szépség" fenntartására szentelted minden idődet...

Egyébként hajat mosni tényleg 2 perc alatt lehet, a 40 fokban meg amúgy nemcsak hogy megszárad a hajad, de még le is izzad a fejed, amitől újra csak zsíros lesz a hajad szóval tökmindegy.

2013. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megmosni tenyleg 2 perc az egesz, de osszefogni nem tudom max 200 hullamcsattal, mert fokozatosan van vagva. Amugy 14 eves lany vagyok.
2013. aug. 9. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazolhatom, hogy ez nem csak tinikorra jellemző. Akinek sza. haja van, csak az tudja, milyen ez az érzés. Ezerfelé áll, lapos,satnya. Ha váratlanul kell mennem valahova, akkor is szánok rá 10 percet, hogy a kád fölé hajolva kimossam a hajam, és szellősen, lazán máris jobb érzés, mint az a förmedvény. Rövid hajam volt mindig is, így nem kell sokat babrálni vele. Szóval én átérzem, hogy az ember egész napja el van rontva, ha nem komfort az érzete.De az, aki a 10 kiló haját csak úgy lazán összefogja, meg feltűzi kontyba, nem érti meg, hogy a kevés haj mennyi problémát okoz. Szegény Albert Györgyi is gyűlölte magát a sprőd haja miatt, hogy nem tartható kordában. Pedig így kívülről nézve jó haja volt, de ő tudta, mit szenvedett miatta.

Na és nem mentél kirándulni, vagy már haza is értetek?

2013. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, ezt csak az tudja aterezni, akinek szinten rosszul all a haja. Nekem vall ala ero, de ahogy irtam fokozatosan van vagva, igy all ossze vissza az egesz, ha nem vasalom ki vagy nem gondoritem be normalisan. En szep, hosszu egyenes hajat szeretnek, amit kifesulok es tokeletes, vagy pedig osszefogom es kesz is van.

Nem, nem mentem. Nem vartak ram.

2013. aug. 9. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!