Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg beteg Orbán?

Tényleg beteg Orbán?

Figyelt kérdés

Sok pletykát olvastam arról az augusztus 20-i videóról, ahol fura szájmozdulatokat tesz a miniszterelnök. Ezek tényleg lehetnek antipszichotikum mellékhatásai, vagy ez csak lejárató kampány?


Ő maga vagy valaki a kormányból nyilatkozott erről a videóról?


2012. dec. 13. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Valami baja biztos van, mivel nem csak azon az eseményen történt, például a 2011 márciusi rendkívüli EU csúcson is készült róla ilyen felvétel, meg volt még egy beszéde, ahol érdekes arcokat vágott közben. Pontos infó viszont a dologról, mindenki ezt-azt beszél.
2012. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Elég megnézni milyen törvények születnek, mit kell itt elemezgetni azt, hogy milyen szájmozdulatai vannak...
2012. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nemcsak ő, az egész kóceráj beteg.
2012. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert Gyuri Feri az jobb volt, ugye? Számomra egy hiperaktív, nemiségében kérdéses, szerepét minden esetben túljátszó kiöregedett színésznőhöz hasonlított leginkább. Nem mintha most meg lehetnénk elégedve az ország ügyeivel. De talán most nem az egészségügyi kérdés a fő probléma.
2012. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kiszáradt a szája, bűn ez?
2012. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De, az is lehet hogy Reptoid !!
2012. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a hangfelvételen gyíkkantott, akkot tutira az.
2012. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebben úgyis mindenki a szimpátiái szerint mond véleményt. Én csak annyit jegyeznék meg halkan hogy minden nagyobb párt mögött vannak "műhelyek" amik az ellenfél politikusait figyelik és kidolgozzák a lejárató kampányokat. Elég a köteles beszédre gondolni, amiről maga Gyurcsány vallotta be a róla szóló könyvben hogy egy megkonstruált lejárató kampány volt, kiemeltek szövegrészeket és szándékosan félremagyarázták. Hangsúlyozom hogy nem gondolom úgy hogy csak az Mszp dolgozik ilyen eszközökkel, ez csak egy példa volt.

Orbán állítólagos betegségéről egyébként ha jól tudom Kende Péter írt először, ahogy állítólagos roma származásáról is, azért ez is sok minden megmagyaráz.

Én nem hiszem hogy beteg lenne, egyszerűen olyan munkakört tölt be ami rengeteg stresszel jár, néha lehetnek gyengébb időszakai neki is, amikor esetleg gyógyszerekhez, vagy valami máshoz nyúl, ilyesmit is hallottam már igaz másik fideszes vezetőről.

2012. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg fura szájmozdulatokat tesz.. Olyasmi hangok jönnek ki rajta, mint tandíj, keretszámok, nyugdíjpénztár.. Nem tudom mit lehetne tenni..
2012. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!