Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet e lelki oka annak, hogy...

Lehet e lelki oka annak, hogy hiperaktiv vagyok? Mindenbe belekezdek semmit nem csinalok vegig, olyan gyorsan iszom es eszem, mint meg senki mas es 22 eves lany vagyok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ezt neked kéne tudni, ti. hogy van-e valamilyen indok, ami ilyen változást hozott a viselkedésedben. Lehet, hogy a környezeted késztet erre. A gyors ivás/evés ettől teljesen független, bár azt mondják, egészségtelen, én is marha gyorsan eszek.
2009. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Meg még sok más. Ha valóban zavar a dolog, meg tudod változtatni!
2009. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd Eckhart Tolle könyvét a Most Hatalma a címe. Vagy mégjobb :A Most Hatalma a Gyakorlatban. Az a lényege, hogy becsüld meg az adott pillanatot. Éld át, hogy élsz. Eszel, olvasol, jársz az utcán, éld át, milyen jó ez. Persze Eckhart Tolle sokkal jobban, és gyakorlati példákkal tanítja.
2009. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
waow. koszi szepen, elolvasom a konyvet.
2009. okt. 22. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyors evésnek-ivásnak semmi köze a hiperaktívsághoz, az előbbi lehet a hiperaktivitás egy tünete, de, ha csak ennyi bajod van, akkor nem vagy hiperaktív. Lehet, hogy egyszerűen csak önbizalomhiányod van.
2009. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a Most hatalmat. Koszonom a tanacsodat. Fantasztikus konyv, sokat segitett. :)
2010. jan. 4. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!