Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom megakarok halni?...

Nem bírom megakarok halni? Végem van.22/N

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 17:15
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

"De ezzel nem bántani akarlak, csak kizökkenteni ebből az érzelmi zsákutcából"


Hát nem sikerült! És egyébként sem kértem a véleményedet. És látod épp ez a baj, hogy SENKINEK nem panaszkodhatom. Mert mindenkinek szarabb az élete az enyémnél... soha senkinek nem mondhatom el a problémáimat, mert egyszerre rám van fogva, hogy panaszkodom.

2013. jún. 28. 12:36
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Megint ugyanaz vagyok. Panaszkodhatsz, dehogynem, és mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de ez az öngyilkosság téma nagyon durva.

De amúgy mi a baj? Konkrétan.

2013. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Az hogy az egész életemet bezárva töltöttem és nagyon úgy látszik ez nem fog megváltozni. Még otthon laktam (16 éves koromig) addig anyám zárt be, nem mehettem sehová egyedül. Aztán terhes lettem, akkor kirakott az utcára. Anyós fogadott be. Aztán mielőtt megszületett volna a gyerek elköltöztünk külön. Onantól sem megyek sehová. Kb. 3 havonta megyek valahova egyedül, de akkoris orvoshoz vagy ilyesmi. Szóval a lényeg, hogy nem tudok kikapcsolódni. És haragszok mindenkire, mert nem vesznek emberszámba.


És sorolhatnám. Nagyon sok gond van amit nem érzek igazságosnak. De nem értem miért kérdezed hogy mi a gond ha utána azt mondod hogy minek panaszkodom?

2013. jún. 28. 15:22
 24/41 A kérdező kommentje:
És ez nem olyan dolog, hogy most hirtelen kinyirom magam. Hanem ez az évek során gyűlt bennem, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy szülés utáni depi.
2013. jún. 28. 15:23
 25/41 anonim ***** válasza:
34%
akkor nem értem hogy minek vállaltál ennyi gyereket..pff
2013. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogyazt hidd h más anyukák bulizni piálni mennek a gyerek mellett főleg ha pici, te vállaltál 3 babát hát most legyél velük otthon, foglalkozz velük. Apa mit csinál?
2013. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Én ilyet nem írtam, hogy bulizni meg inni akarok... mondok neked vmit, mindenki magából indul ki...


Többet nem kívánok hozzászólni.

2013. jún. 28. 18:43
 28/41 anonim ***** válasza:
63%

Ha nekem ennyi idősen ennyi gyerekem lenne, lehet hogy én is öngyi akarnék lenni... Óvszert derogált használni? Akkor tessék most meginni a levét.


Egyébként ezzel a hozzáállással a gyerekeidet is teljesen tönkreteszed mentálisan. Ebben a korban a legfontosabb, hogy érezzék azt, hogy figyelsz rájuk, hogy szereted őket és nem úgy tekintesz rájuk, mint egy problémára, amit meg kell oldani... Tudom hogy nem írtál ilyet, de süt a válaszaidból, hogy így érzed. Ha vársz még pár évet és végre elkezdesz óvszert használni, akkor jön majd a bölcsi, meg az ovi és máris nyugodtabbak lesznek a mindennapjaid.

2013. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
73%
meglátszik, hogy mennyire megérett ez az ország a pusztulásra, amikor a 3 gyerekes anyában az ellenséget látjátok
2013. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
nemfogom bölcsibe adni.
2013. jún. 29. 08:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!