Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Már nem bírom így!

Mit csináljak? Már nem bírom így!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémáim nagyon mélyen gyökereznek, nem is szeretnék most belemenni, mert túl hosszú lenne és késő is van, de muszáj írnom, mert megőrülök. Úgy érzem, nem bírom tovább, padlóra fogok kerülni. ...és ezt szeretném kivédeni valahogy. Azt mondják, hogy az elfojtás nem jó, mert betegségeket okoz - nekem már van néhány, nem kéne "begyűjteni" újabbakat - de mégis úgy érzem, hogy valahogy erősnek kell maradnom, mert ha hagyom kiborulni a bilit, akkor teljesen elvesztem a fejem. Nagyon bánt 2 múltbéli esemény, már napok óta a sírás kerülget, eddig nagynehezen visszafogtam. Sokmindenen átmentem már, de mostanra megfogyatkozott az erőm. Hogyan vészeljem át ezt a mélypontot? Elborult az agyam, nem látom a kiutat...



2013. máj. 23. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy jó barátod és beszéld ki magadból. Vagy írd le. Jó hosszan, részletesen. Vezess naplót.
2013. máj. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. Illetve egy van, de Őt nem akarom már terhelni. Naplót is vezetek - blogot - de úgy érzem, hogy már az sem nyugtat meg. Mindegy... majd lesz valahogy. Kösz a választ!
2013. máj. 23. 03:38
 3/7 anonim válasza:
irj naplót,vagy menj ki futni,menj fel egy hegyre és üvöltsd ki magadból a gondokat!!!
2013. máj. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem privátot. Ha mással nem is, azzal segíthetek, hogy meghallgatlak.
2013. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Írok naplót, néha futni is elmegyek. Hegy pedig nincs a közelben sajnos.


Utolsó válaszadó: Köszönöm, írtam levelet.

2013. máj. 23. 14:35
 6/7 anonim válasza:
Küldj nekem is levelet, ha gondolod. Hátha tudok segíteni. Azt mondják jól beszélek, hajrá, ne add fel!
2013. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!