Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az önbizalomhiányom miatt nem...

Az önbizalomhiányom miatt nem vagyok képes normális kommunikációra, emiatt butának hisznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok normálisan beszélgetni az emberekkel, kisebbségi komplexusom van szinte mindenki mellett, folyamatosan attól félek, hogy nehogy hülyeséget mondjak, így aztán a félelmem miatt általában be is következik és azt hiszik, buta vagyok. Pedig nem, csak képtelen vagyok megmutatni, felvállalni az igazi önmagam. Lehet ezen változtatni?
2013. jún. 10. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én úgy változtattam, hogy mikor nem mertem kimondani amit gondolok akkor vettem egy nagy levegőt, és a félelmem ellenére azért is kimondtam amit szerettem volna.Utána egyre jobb és jobb lett.
2013. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez elfog múlni csak idő kell,én személy szerint ugyanilyen voltam,ma már meg le sem lehet lőni! És ne érezd magad butának,lehet az se okos tojás akivel épp beszélgetsz!
2013. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ohh igen,én is pontosan ilyen vagyok,de már haladok. :)

Először is válassz valami új helyzetet,ahol teljesen ismeretlen emberek közé kell beilleszkedned. Ne rögtön azokkal akard kezdeni,akik ismernek és már beskatulyáztak valamilyennek. Ha sikerül egy vadonatúj társaságba beilleszkedned,az magával fogja hozni,hogy a régebbről ismertekkel is egyre lazább leszel. S hidd el,észrefogják venni a változást. :)

2013. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kinőni, én 22 vagyok, orvosira járok, mégis ugyanez van velem.
2013. jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!