Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki mazochista?

Van itt olyan aki mazochista?

Figyelt kérdés
Mesélne róla hogyan jött rá?
2013. ápr. 20. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben. Az orvosi fetish (fétis, szerepjáték) izgat. Az, hogy kiszolgáltatott a levetkőzött beteg a felöltözött orvos előtt. És ha az még keményebben vizsgálja is, az izgató.
2013. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Büntetem magam, szándékosan fájdalmat okozok magamnak, vagdosom a karomat, befekszek egy kád jeges vízbe, egy szál pólóban állok a szakadó esöben, vagy vesszövel verem magam. Ez nem normális, és erre a hülye is rájön.
2013. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is okozok magamnak szándékosan fájdalmat még sem vagyok mazochista úgy gondolom. Van különbség, hogy miért okozunk fájdalmat. Te miért?
2013. ápr. 23. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Hosszú. Úgy érzem, megérdemlem hogy szenvedjek, és egyszerüen csak... jó érzés, ha fáj, nem is tudom mért, télleg fogalmam sincs. Többen megkérdezték, mik azok a piros csíkok a karomon, vagy hogy keletkeztek a vágások, vagy mért vagyon megállás nélkül megfázva, vonogatom a vállam. Néha csak odamegyek valakihez, és megkérem, hogy pofozzon meg, amilyen erösen tud. Szégyenlem, de piszok jól esik, mert úgy érzem, rászolgáltam a büntetésre. Nekem ez inkább depresszió, mazochizmussal füszerezve. Hogy miért csinálom...? Nemtom. Megérdemlem, és sokszor megijedek magamtól, de élvezem...
2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Fura. Én is annak tartom magam. De én nem érzem úgy, hogy megérdemlem a büntetést. Egyszerűen szexuálisan izgat a fajdalom. Úgy érzem ha fájdalmat okozok magamnak, attól erősebb és keményebb leszek. Igazából ez az érzés izgató számomra. Illetve ha mások is keménynek tartanak. Valahogy mindig felnéztem azokra akik nem féltek a fájdalomtól.


Az különösen izgató ha valaki más okoz fájdalmat, de csak akkor ha van mögötte szexuális indíték.

Sok mazochista azt kedveli ha megalázzák, kigúnyolják. Nálam ez egyáltalán nem izgató, sőt taszító.

2013. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
8 eves kerdes de remelem mar kigyogyultatok ebbol mert ez betegseg ami gyerekkorbol szarmazik... es nagyon nem normalis dolog
2021. dec. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!