Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 12 éve pánikbeteg. 10 éve szedek sertralinum-származékot Emellett egy mosolygós, kedves csajnak ismertek a munkahelyemen. 3 éve összejöttek a dolgok, volt egy szuicid kísérletem. Azóta az addig szinten tartott pánikbetegségem évente előjön, 1-2 hónapig tart. Most viszont közel fél éve táppénzen vagyok, s a helyzet egyre rosszabb. Állandóan álmos, fáradt vagyok, mint ha nem bírnék felébredni. Nem tudok figyelni, koncentrálni. Nem megyek sehová, már az orvoshoz is egyre nehezebben indulok el, pedig hetente járnom kell. Plusz a lelkiismeretfurdalás, a táppénzem miatt egyre romló anyagi helyzetünk miatt. (Nagyim nyugdíjas, Anyumnak agytumora van, háztartásbeli, párom rokkantnyugdíjas). Nővér vagyok, de most képtelen rá, hogy ellássam a munkámat, dolgozzam... Egyre rosszabb minden, nem tudom, mit tehetnék, hogy jobb legyen...

Légyszi, csak normális hozzászólásokat írjatok!



2013. ápr. 11. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy gyógyszert kellene váltanod? Mikor beszéltél a pszichiátereddel erről? A kórházban, ahol dolgozol, nincs pszichológus?Nincs jobb ötletem, próbálj meg kimozdulni. Itt a jó idő.
2013. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne add fel!!! nem minden rossz tart örökké. Bírnod kell. és én ezt úgy mondom, hogy én is nagyon rosszul voltam, tudom! Azt is teljesen megértem, hogy most ebben vagy. mert benne lenni nem könnyű. Minden kilátástalannak tűnik tudom. Én is átmentem a poklok poklán. kemény10 év van mögöttem. Röviden tömören: maffiózók átvertek sok pénzzel, utána halálra dolgoztam magam egy szivatós helyen (10-15 óra naponta) hogy az adósságot visszacsináljam, és a hitelt tudjam fizetni, mindezt egy link férj mellett. Aztán beperelt egy nagy ember semmiség miatt (4 per ment, köztük két rendőrségi, úgy h teljesen ártatlanok voltunk), ekkor összeomlottam, és pszichiátriára kerültem bipoláris cucc miatt. Utána kijöttem de a férjem már elállt mellőlem, és megcsalt egy kurv*val, és úgy megvert, hogy eltörtek a csontjaim. mellette járhattam az anonim aidsesek közé vizsgálatra, mert megtudtam hogy nem használtak gumit. Szerencsére ezt megúsztam. Akkor kétszer begyógyszereztem magam, és kimentem a tetőre. De nem mertem megtenni. Az volt a végpont. Akkor azt hittem nincs tovább. De egy pánikbeteg fórumon megismertem egy nagyon rendes srácot. És kimentett mindenből. Nagyon szeretem, és minden egy csapásra helyre jött. Ott hagytam a múltat, és most boldog vagyok Vele. Akkor nem hittem, hogy ennek a rémálomnak vége lesz, és már nem is akartam belőle kijönni. De a sors nem így döntött. Néha mindannyian belekerülhetünk nehéz élethelyzetbe. De aztán hidd el jön a jó időszak is!!! Kérlek te is tarts ki!!! Szorítok érted, hogy még legyél boldog az életben!!!
2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!