Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon egyedül vagyok, elkerül...

Nagyon egyedül vagyok, elkerülnek az emberek. Mi történik velem?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, egyedül lakom, páromat havonta-kéthavonta látom, ő külföldön dolgozik. Az utóbbi időben sok megpróbáltatáson mentem keresztül, haláleset volt a családomban, létszámleépítés miatt elküldtek, jó pár hete munka nélkül vagyok. Nagyon sok helyre jelentkeztem, ahova lehetett, ahova engedte a képesítésem, de még sehonnan nem kaptam pozitív választ, kezd az egész reménytelennek látszani, pedig nagyon sokat töröm magam rajta. Nem csak a pénz miatt dolgoznék, úgy érzem megöl a négy fal. Van pár barátom, de ők sokat dolgoznak, ha rá is érnek, nem igen van pénzem elmenni velük sehová. Eleinte sokat foglalkoztam a hobbijaimmal, de már ezek sem kötnek le igazán, folyton jár az agyam. Nehezen alszom el éjjelente, forgolódok, rémeket látok félálomban.

Már nem vagyok olyan bátor, vidám mint régen, félénk lettem, és zárkózott, tele önbizalomhiánnyal. Nem is tudom hogyan térhetnék vissza az emberek közé?


2013. márc. 11. 19:58
 1/2 Adrenalin ***** válasza:
Próbáld lekötni magad. Fuss, olvass, sétálj.
2013. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben lennék a párod után mennék, és ott kint keresnék munkát. Itthon egyre nehezebb találni. Én is hasonló helyzetben vagyok, sajnos :(
2013. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!