Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szeretek egyedül lenni?...

Miért szeretek egyedül lenni? Lent.

Figyelt kérdés
Nem szeretek emberek közt lenni. Ha nem muszáj, nem megyek emberek közé. Szeretek egyedül lenni, azt érzem nincs más emberre szükségem, tehát se barátnő, se haverok, senki. Ez megy évek óta. Próbáltam emberek közé menni, hátha változik a dolog, de csak hiányzott az egyedüllét. Ez mitől lehet? Miért érzem jól magam remeteként?
2013. febr. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Uh, ez 100%-ban olyan, mintha én írtam volna ki!

Szerintem csak simán erősen introvertált típusok vagyunk.

2013. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elsőnek is igaza lehet, de attól függ pl hány éves vagy és mióta van ez így. meg persze még sokmindentől :) (rokonokkal szeretsz-e lenni, vagy ha valaki keres telefonon beszélsz-e vele, jól esik-e, te keresed-e magadtól rokonaid, mi mitől függ,stb stb..)

én például 22 vagyok, és emlékszem jó régen, hajdanán nem voltam ilyen. szerettem a társaságot, azt amit egy közösség jelent. aztán valami szép lassan megváltozott. én tudom hogy az az egykori énem az igazi, és 6 év alatt sikerült rájönnöm mi lehet a megoldás, úgyhogy most ezen vagyok. egyébként depressziós vagyok, de ennek "diagnosztizálása" sem egy egyszerű feladat, és véletlenül sem mondanám hogy te is az vagy, szóval csak fel a fejjel!!!!!!!

2013. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz problémát, miért tünteted fel olyan színben, mintha probléma lenne?
2013. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon zárkózott vagyok, ha tehetem nem megyek emberek közé inkább, barátaim sincsenek sajnos. Ezzel sajnos együtt jár az, hogy mindenből kimaradok, az iskolában is én vagyok a fekete bárány, mert soha semmilyen közösségi dologban nem veszek részt. Legszívesebben folyton itt ülnék a négy fal között, mindig eltudom foglalni magam valamivel, de közben meg magányos vagyok és vágyok valakinek a társaságára. De amúgy ha jól érzed így magad, akkor ne foglalkozz vele.

20/l

2013. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!