Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerek tudnak segíteni...

Gyógyszerek tudnak segíteni azokon, akik nem betegek, csak "szimplán" a személyiségükkel van baj?

Figyelt kérdés
Visszatekintek, és rá kell jönnöm, hogy az életem egy nagy félelem, mindig van valami, amitől félek, de nincsenek ennek fizikai tünetei. Már volt, hogy szedtem antidepresszánst és xanaxot is, de nem használtak. Semmi nem is használna, mivel nem vagyok beteg?
2013. ápr. 3. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert a betegeknek a xanax, az antidepi gyógyszer valóban használ?


Léteznek kezelések a pszichénk egészségére. Pszichoterápia, tulajdonképpen a testet, szellemet, lelket egy rendszernek tekintő keleti gyógyászati módszerek is (Qigogn-tól kezdve akupunktúrán át..) léteznek módszerek, de meglepődnék ha egy gyógyszer kritikus szemmel nézve is valóban igazi megoldást nyújtana bárkinek is.

2013. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns szerek nem a családi bajt, netán a születési rendellenességet, személyiségi problémákat oldják meg helyettünk, hanem az ezekbe a bajokba belebetegedett agyat gyógyítják meg, és a már megygógyult aggyal kell ezeket a problémákat leküzdenünk. Ha nem beteg a pszichéd, akkor old meg a gondodat magad, vagy kérj baráti, rokoni segítséget. Azt helyetted egyetlen gyógyszer sem fogja megtenni.
2013. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!