Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerek mellett hogy...

Gyógyszerek mellett hogy lehet hogy kijönnek a pánik rohamok?

Figyelt kérdés
Évek óta szedem rá a cipralexet,és a xanaxot,de mostanában többször van pánik rohamom.Ez hogy lehet,hogy gyógyszerek mellett is elő jön.Rettentő stresszes időszakom van,ezért lehet?Vagy a gyógyszer nem hat már úgy?Másnál is van ez így?
2013. febr. 4. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
a gyógyszer nem csodaszer (bár biztos van olyan is) ... relaxálj, és ne görcsölj mindenen
2013. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, az orvosodnak is mondtad ezt a dolgot? Mert az ő dolga eldönteni, hogy váltson e gyógyszert ( nekem pl. a xanax tett be), vagy már azt is jó eredménynek számítja, hogy ilyen szinten vagy. Különben most nagyon frontos idők járnak. De mindenképp beszélj az orvosoddal.
2013. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Furcsa nagyon, de igen, van ilyen. Nekem a Rivotriltól volt, és visszavettünk a Xanaxra. Dokinak mindenképpen mondd, szerintem valamelyik gyógyszeredet le fogja cserélni - feltehetően a Xanaxot Rivotrilra vagy másra.
2013. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!