Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A derealizáció és deperszonali...

A derealizáció és deperszonalizáció érzését nektek mi váltja ki?

Figyelt kérdés
Mármint nekem néha visszatér, és általában kellemetlen fények miatt, vagy sötétben. És aztán nehezen múlik el. Szóval aki érezte vagy néha érezni szokta, annak kiváltja valami ezt, vagy csak egyszercsak észreveszed, hogy rajtad van az érzés?

2013. jan. 27. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó Isten! Ezt a kérdést ebben a formában már vagy harmincszor írta ki valaki. Mi ez most? Egy teszt?

( az igazság az, hogy szégyellem, de még mindig nem tudom a választ)

2013. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor miért olvasod el, na mennyé már. Nem hiszem hogy ne lenne olyan aki szeretne választ adni a kérdésre, szóval ne írj ilyet, amúgymeg néztem azokra is a választ, de nem volt kielégítő.
2013. jan. 31. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én ott tartok jelenleg, hogy szerintem a szorongásom csapódik el ilyen formában. NAgyon gyötrő tud lenni, és mindig tud újat mutatni :D. Az egyikbe épp beleszokon, és jön egy másfajta éelet érzés. Ma pl nem aludtam éjszaka, haza jövet nem akartam szitnén, mert már késő volt, de annyira előjött, hogy azt hittem megőrülök ... tényleg olyan volt, mintha elszakadtam volna midnentől :P, sőt elaludni is csak nehezen bírtam ... majd aludtam 1 órát, és kibirható állapotba kerültem :P.

Neked milyen formában jelentkezik? Tudnál néhány példát hozni? Tudom, hogy nem egy könnyen megfogható dolog, de mégis :). Aúgy ez öndiagnózis, vagy szakember mondta neked?

2013. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!