Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Egy hónapig...

Mit tegyek? Egy hónapig karcoltam/vagdostam a csuklómat. A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy kedves rokonom segítségével leszoktam róla, már kb 20-25 napja nem csinálom és nem is akarom. A suliban mégis zavar, hogy fizikán körző, rajzon szike. Kerülni szeretném ezeket az eszközöket, de nem tehetm. Mit tegyek, hogy ez ne zavarjon?

2013. márc. 31. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod van?
2013. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy ha körzőt meg ilyesmi eszközöket látok (ami suliban elkerülhetetlen), akkor néha még gondolok erre a problémára...
2013. márc. 31. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Pszichésen értettem
2013. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja renben. Az iskolámban utálnak a legtöbben. Mellesleg lány vagyok.Az évfolyamtársaim utánnam kiabálnak az utcán, csúnyán beszének... Előfordult, hogy direkt felbuktattak, vagy megütöttek. Elvették a cuccaimat és dobálták. Pedig én nem is piszkáltam őket, egy idő után hozzájuk se szóltam...A lányok is volt, hogy megaláztak, alig vannak barátnőim.
2013. márc. 31. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Velem is hasonlóan bánnak a suliban, én is lány vagyok, de nekem eszembe se jutna bántani magam. Ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetek veled, és meg is értelek, mert én is pont ilyen helyzetben vagyok.
2013. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Akkor hasonlóan bánnak veled is... :(
2013. márc. 31. 19:55
 7/10 tetris ***** válasza:
91%

Ha rákeresel a "mobbing" szóra, sokminden tanulságos dolgot olvashatsz.

Arra azért gondolnod kellene, hogy talán azért nem kedvelnek a többiek, mert nagyon zárkózott vagy, és talán félreértik ezt. Azt hiszik, hogy lenézed őket.

Ha azt akarod, hogy változzon ahelyzet, neked kell változnod egy kicsit. Bármennyire is zárkózott vagy, nyitnod kell az emberek felé. Kell, hogy legyen legalább egy-két barátod. Hidd el, csak az első lépés megtétele a nehéz, utána már sokkal jobb lesz.

Azt pedig tudatosítsd magadban, hogy az önsebzés nem old meg semmit. A problémáknak nem ez az elintézési módja.

2013. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nagyon hasznos számomra és elgondolkodtam rajta. Igazad van!
2013. márc. 31. 20:23
 9/10 bgabika válasza:
utálom, ha egy embert csesztetnek a többiek.. ki a f@sz adja nekik a jogot, hogy ilyet megtegyenek... nem hagyhatod magad!!! ha látják rajtad a gyengeséget, akkor nem hagynak békén soha!!! de nem csak most, hanem SOHA!! álj a sarkadra!
2013. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Megpröbálok erősebb lenni! Szerencsère ebben a tanéven ballagunk el, jövőre új suli, új lehetőség... :) Megpróbálom összeszedni magam!
2013. ápr. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!