Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek az ellen, ha...

Mit tehetek az ellen, ha természetellenesen hamar leszek nagyon ideges?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni, mert ezzel már a saját agyamra megyek.

Akármi is történik amire én nem számítottam és egy picit is bosszantó, rögtön az egekben vannak az idegeim és ezt sajnos az akkor épp a környezetemben lévők is megérzik, sokszor csapódik le rajtuk negatívan.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogyan tudnám visszaszorítani? Van erre valami módszer, vagy esetleg tevékenység amivel az ilyesmit le lehet vezetni?



2013. jan. 8. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel, én is sajnos ilyen vagyok pillanatok alatt felmegy a pumpa, és mikor lehiggadok mindig oda jutok, hogy feleslegesen már megint minek idegeskedek :(
2013. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is beállok a sorba...van amikor próbálom magam visszafogni több-kevesebb sikerrel. Szóval ,ha van valami módszer kiváncsian várom. Bár szerintem valaki természetét nem lehet megváltoztatni, max egy kicsit korrigálni rajta.
2013. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy idétlenül hangzik,de én akkor valami hasznosat kezdek el csinálni,és NEM GONDOLKODNI,mert attól még idegesebb leszel.
2013. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2015. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!