Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit köhögés ellen? Két hete...

Mit köhögés ellen? Két hete megfaztam, lazas voltam, az orrom meg mindig teli van, ezzel semmi gond mert kijön, de a köhögés még ejjel sem hagy békén.

Figyelt kérdés
Probáltam mar 5 féle köhögés elleni szirupot, ezet, szopogatós tablettát, de amint lefekszem elöjön a roham. Mit csinaljak hogy nyugodtan tudjon aludni a csalad és en is?
2012. dec. 20. 10:44
 1/6 A kérdező kommentje:
esténkén száraz köhögés,mintha kiszaradna a torkom,es közbe viszek csikiz!
2012. dec. 20. 10:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos látott már? Mit mondott, mi bajod?
2012. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyma tea.
2012. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köptetöt irt fel, semmi mast a doki,
2012. dec. 20. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egész éjjel megy a párásító. A legérdekesebb a dologban, hogy amíg száraz hideg volt az idő odakint, a szobában 40% felett volt a páratartalom. Most, hogy csapadékos, ködös idő van, 30-35% ra esett vissza. Magam sem tudom hogyan van ez. Nagyon jót tesz a párásító.
2012. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kiprobalom a parasitot, a hagyma teat is most ittam,megnezem ,remelem mar jot alszok alszunk!
2012. dec. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!